Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kanserli hücreleri yok eden mucize içecek

güzel paylaşım olmuş paylaşımına sağlık.

kanser tedavisi uzunca zamandır var fakat devlet büyükleri ve önemli kişiler üzerinde kullanılıyor.. NEdeni ise şu; eğer ki tedavi yöntemi yayılırsa bir çok firma batar! bu yüzden insan sağlığı paradan daha önemsiz bu ülkede...

anneme yapacam akşam bakalım, umarım haybiye bir haber değildir (kadını zehirlemeyelim):). Allah razı olsun.
Sağlıkçı değilim ama bu tür organik gıdalar her zaman faydalı olmustur. Mesela enginarı kaynatıp suyunu içerim tadı kötüdür ama karaciğer dostu resmen. Arada bu tür şeyleri yapmak lazım.

❤️ Aşk-ı Şehir Eskişehir ❤️
❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

Arkadaslar bir kanser hastasi olarak evet samet kardesimizin yazdiklari dogru ama en onemlisi moral moralini yuksek tuttugun zaman yenemeyecegin hastalik yok yukardaki iletiye ilaveten beni iyi eden bir bitki kiris bunun corbasi mukemmel bir tat ve ilac rabbim herkese acil sifalar versin

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kurban olduğum Allah sana ve herkese şifalar versin. Dediğin gibi herşeyin başı moralini iyi tutmaktır.. Allah herkesi sevdiklerini bağışlasın. Hayırlısıyla sende atlatacaksın kardeşim inşallah..

❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

güzel paylaşım olmuş paylaşımına sağlık.

kanser tedavisi uzunca zamandır var fakat devlet büyükleri ve önemli kişiler üzerinde kullanılıyor.. NEdeni ise şu; eğer ki tedavi yöntemi yayılırsa bir çok firma batar! bu yüzden insan sağlığı paradan daha önemsiz bu ülkede...
Bu konuda sana katılıyorum..

❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

Çok doğru mu bilmiyorum, fakat olmamamız adına kullanılabilinir. Tedavi olarak tıp bilmine inanmamız gerekiyor.

Geri
Üst Alt