Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kalorifer Arızası

ksurmelioglu

Kayıtlı Üye
Kıymetli dostlar forumda yeniyim. Öncelikle şöyle bir sorunum var. Benim 2004 İbiza 1.4 Signo 100 hp arabam var. Arabamın kaloriferi kendi kendine bazen çalışıp bazen duruyordu. Bu konu hakkında sanayiye gittiğimde motorun yanmış dediler değiştirdiler. Ancak sorun yine gitmedi. Bu sefer dijital ekran arızalı dediler. Arabanın hareket halinde harareti de yükselmiyor. Sıcak soğuk kafası esince üfleme yapıyor. İşin kötüsü bu gün öğrendiğim bişeyi denedim econ ve iç devir daim tuşuna birlikte bastım ekrana 31D hata kodu geldi. Bunun da ne olduğuna dair birşey bulamadım. Yardımcı olabilecek bu hata kodunu bilen birisi var mı ? Arabayı Kayseride Aykanlara götürsem dünya kadar para isteyecekler belki bir sigortaya 1.000 tl isterler belki 10 tl'lik bişeydir bilemiyorum. Acil yardım lazım arkadaşlar.

031D Photosensor for Sunlight Intensity
Google da bu çıkıyor, güneş ışığı sensörü diye, bu sensörü değiştirmeniz lazım sanırsam

Geri
Üst Alt