Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kalorifer ısıtmıyor yardımınıza ihtiyacım var

Gecmis olsun ustad sorunun duzelmesine sevindim. Yalniz eger aracta lpg varsa ve baglanti yanlis yapilmissa kisa surede geri isitmaz hale gelebilir. Maalesef lpg baglarken regulatore giden hortumu T ile paralel aliyorlar oda petekte cok kucuk sorun olsa petekte devirdaim yapmamasina neden oluyor.

LPG yi 2016 da taktırmıştım. ilk ısınmama problemi yaşıyorum öyle birşey olsa şimdiye kadar çoktan problem çıkarmazmıydı kafam karıştı şimdi

Teşekkür ederim arkadaşlar verdiğiniz kıymetli bilgiler için. Bugün kalorifer temizliği yaptırdım ve sorunum çözüldü. İyiki varsınız
Bu tip durumlarda önce kalorifer temizliği yapılır. Fayda etmezse veya kısa bir süre sonra tekrar eskisi gibi ısıtmaz ise petek değişimi yaparlar. Bildiğim kadarıyla ön göğüste şoför koltuğunun tarafta bir yer sökülerek değişim yapılıyor. Ücreti 500 civarı olması lazım.

O yüzden kalorifer temizliği ile çözülmesine çok sevindim dostum :)

Geri
Üst Alt