Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaliper kapağı

babosher

Kayıtlı Üye
Aracım leon 1.4 fr jantlara kaliper kapağı taktırmayı düşünüyorum jantlar 18 olduğu için herhangi bir sürtme yaşanacağını düşünmüyorum ama takılması sırasında disklere zarar verir mi yada kullanım sırasında toz birikmesi vb. gibi sıkıntılar diskler için problem yaratır mı?

Aracım leon 1.4 fr jantlara kaliper kapağı taktırmayı düşünüyorum jantlar 18 olduğu için herhangi bir sürtme yaşanacağını düşünmüyorum ama takılması sırasında disklere zarar verir mi yada kullanım sırasında toz birikmesi vb. gibi sıkıntılar diskler için problem yaratır mı?
Hiçbir Sıkıntı cıkmaz...

İyi bir işçilik ile hiçbir sıkıntı olmaz fakat dikkat edilecek husus kaliper kapaklarında kabartma varsa janta sürtme yapabilir

Geri
Üst Alt