Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kadrandaki Seat Logo Animasyonu Hk.

isseverc

Kayıtlı Üye
Merhabalar,

Geçen hafta 0 km bir ibiza sahibi oldum. Ancak ekteki görselde bulunan SEAT logo animasyonu ilk birkaç gün çıkarken(yarım kontakta) artık yerinde yeller esiyor :) Daha önce başına gelen var mı?

Ekli dosyalar

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    93.5 KB · Görüntüleme: 47
Hayırlısı olsun. Deneme amaçlı aracı kitleyip belli bir süre geçmeden hemen baktıysanız gelmez. Araç kitlendikten sonra zaman geçmesi gerek. Sonra logo belirecektir çalıştırıldığında.

Hayırlısı olsun. Deneme amaçlı aracı kitleyip belli bir süre geçmeden hemen baktıysanız gelmez. Araç kitlendikten sonra zaman geçmesi gerek. Sonra logo belirecektir çalıştırıldığında.
Teşekkürler cevap için ancak bunu düşünerek 1 gün sonra da baktığımda aynı durum devam ediyordu. Hasardan dolayı(3.gün arkadan vurdular sağolsunlar) servise bıraktım aracı, bu konuyu da ilettim. Düzelirse burada bilgi veririm.

Onu her seferinde göstermiyor. Bazen uyku modunda oluyor araç, hemen ekran ve radyo açılıyor, bazen sistemleri tam kapatıyor, o zaman radyonun açılması uzun sürüyor, aynı şekilde orta ekranın da. Öyle olduğunda gösterir. Gün geçmesiyle de alakası yok. Bazen 3 gün yatıp da herşeyi hemen açıyor, bazen markete gidip geliyorsun sıfırdan başlatıyor :)

Onu her seferinde göstermiyor. Bazen uyku modunda oluyor araç, hemen ekran ve radyo açılıyor, bazen sistemleri tam kapatıyor, o zaman radyonun açılması uzun sürüyor, aynı şekilde orta ekranın da. Öyle olduğunda gösterir. Gün geçmesiyle de alakası yok. Bazen 3 gün yatıp da herşeyi hemen açıyor, bazen markete gidip geliyorsun sıfırdan başlatıyor :)
Anlaşılan bir uyutmamışım red sparrow'umu :D Teşekkürler cevap için.

Geri
Üst Alt