Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant Renk Seçimi

Jant Renk Seçimi

• Orijinal Renginde Kalsın

Kullanılan: 19 52.8%
  • Parlak Beyaz Olsun

Kullanılan: 4 11.1%
  • Parlak Siyah Olsun (Hiç Sevmesemde)

Kullanılan: 13 36.1%

• Kullanılan toplam oy
    36
Abilerim kardeşlerim kadir abinin yapacağı tek renk parlak siyah olmalı çünkü bu resimlerde şuan ki hali yok arabaya parlak siyah şerit çekildi dikiz ayları ön panjur parlak siyah başka bir renk yaptıkdan sonra araba sırıtacaktır arabada sarı siyah kombinisi var benim tercihim bu olur

Ankette gri olsun demiştim, sonra vaz geçtim :)

seat-leon-cupra-16280-1.jpg

DSC01368.jpg

DSC01361.jpg

Ekli dosyalar

• seat-leon-cupra-16280-1.jpg
    seat-leon-cupra-16280-1.jpg
    62.1 KB · Görüntüleme: 11
Abilerim kardeşlerim kadir abinin yapacağı tek renk parlak siyah olmalı çünkü bu resimlerde şuan ki hali yok arabaya parlak siyah şerit çekildi dikiz ayları ön panjur parlak siyah başka bir renk yaptıkdan sonra araba sırıtacaktır arabada sarı siyah kombinisi var benim tercihim bu olur
ya siz yakacanız beni berkay yapuhaha

koray abı koymus sarı sıyah kombınasyon olmuşmu kadırım bak şimdi araba calıntı gıbı duruyor bence:eek:key:ben beyaza boyatıyorum yeterkı bırısı söksün lastıklerımıpuhaha

abi siyah jantı sewiyorum ama hiç göstermiyor kendini özellikle karanlıkta:rolleyes:

hep senin suçun bunlar biliosun demipuhahaaklıma girdin beyazda beyaaaz. banane aga sen yaptırmassan walla yapmam beyazı kobay olarak kullanacan beni yok ölepuhahapuhaha

sanırım kalacak aynı abi

işte pişman olacağımı en çok düşündüğüm renk
kobay yok kobay yok hepimiz kullanıcıyız insan bincek buna:) ben yapcam sımdıye kadarkı tum jantlarım beyazdı hıcte kotu durmuyordu hatta beyaza beyaza daha guzel duruyor yapıyımda gor :eek:

İnce ve az kollu olsa pianoblack giderdi bence, ama jantın kalın ve çok kollu bence gri füme frozen grey diye bi renk var şiddetle tavsiye ederim...
beyaz demeni kale bile almıyorum çok gereksiz olur :)
ayrıca tamponların durumunu halen bekliyorum kadir cim haberlesirsek sevinirimm

İnce ve az kollu olsa pianoblack giderdi bence, ama jantın kalın ve çok kollu bence gri füme frozen grey diye bi renk var şiddetle tavsiye ederim...
beyaz demeni kale bile almıyorum çok gereksiz olur :)
ayrıca tamponların durumunu halen bekliyorum kadir cim haberlesirsek sevinirimm
frozen grey i merak ettim şimdi :)
tampon durumunu hallettik abi kaç gündür uğraşıyorum pazar günü ben yüklicem kargocuya götürürüm. haberleşiriz

Geri
Üst Alt