Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

jant renk seçimi

seçelim

• parlak krom

Kullanılan: 5 13.9%
  • titanyum grisi

Kullanılan: 19 52.8%
  • mat siyah renk.

Kullanılan: 12 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sağolasın Mert, sen iyileşmedin mi hala? uzun zaman oldu sensiz Erya keyifsiz geliyor:) Bir an önce kavuşursun sağlığına inşallah.

Mert bişey daha soracam, benim kaputla tamponun birleştiği yer sanki biraz yamuk gibi fotolarda da gözüne takılacaktır dikkatli bakarsan. Far değişimde tampon sökülmüştü sanırım birleştirmede bir yerler biraz fazla içeri mi girmiş nolmuş anlamadım:) pekde sıkıntı değil gerçi ama neyse.

İyileştim sayılır hatta müzik yayınına bile başladım baksana :D Valla resimlerden anlaşılmıyor Faruk getir bakarız sorun değil. Tamponlar sökülüyor tabi farları takmak için mecburen

Faruk abi mükemmel olmuş. Arabanın üzerinde daha bi harika durmuş. Allah nazarlardan korusun.Maşallah diyelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt