Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

izmirden selam

frt35

Kayıtlı Üye
arkadaşlar selam, 2011 model 1.6 tdi aracım var bir kaç sorum olacak öncelikle fr tampon nereden temin edebilirim. bir diğer sorumda aracımda orjinal usb ve aux var fakat usb den telefon şarj edemedim araç çalışmıyordu burası sadece müzik dinlemek içinmi

Müzik dinlenen yerde şarj özelliğinde var kontak açık mıydı denediğiniz zaman

Aleyküm Selam. Araç çalışmıyorken güç yoktur orada.

aracı sanırım çalıştırmadım tam hatırlamıyorum bindiğimde deneyim sizlere de bilgi veririm gerçi multimedya takmayı düşünüyorum önerileriniz varmı bu arada etkinlik olmuyormu hiç izmirde :D

Evet arkadaşlar araçla seyir halinde ikende denedim telefonu şarj atmedi usb mi çalışmıyor yoksa oradan müzik dinleyemiyor muyum ? Auxtan telefonu bağladığımda müzik ok fakat usb den bağladığımda şarj etmiyor çalışıp çalışmadığını nasıl kontrol edebilirim

Geri
Üst Alt