Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 2020

ozzy59

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar , 2015 ten beri ibizacıyım. Yeni kasayı beğenmiştim. En sonunda geçen hafta aracımı teslim aldım.

Aracım style paket dolayısıyla kol dayama bulunmuyor. Bunu disardan tedarik etmek istiyorum. Onerdiğiniz veya kullandıgınız bir marka/ürün var mıdır?

Sorunuzun cevabı bende yok ama şunu diyeyim artık şu paket saçmalığı can sıkıyor kol dayama ya bu adam kol dayamayı opsiyon yapıyor sis farini bile opsiyon yapanlar var ayiptir ya

Öncelikle aracınız hayırlı olsun.kazasız belasız kullanmamız dilegiyle. Keske alırken hazır stoklu bulunan plus paket tercih etseydiniz.E246908F-C72E-4B4D-B1A0-EF87C82A114A.png
Suanda orjinal kolcak veya armster marka dan baska seçenek yok. Orjinal 1000 lira civarıdır suan enaz diğer üründe 400 lira civarı .ben aracı alım asamasında fiyata dahil etmistim. Daha uygun gelmişti. Pazarlık sünnettir:)

Ben 2016 model kullanıyorum kolçak çok büyük eksiklik. Serviste 830₺ diye hatırlıyorum, dışarıda rengi uyan delmeden takılan ve gıcırtı sesi yapmayacak bi kolçak bulamadım.

Benim 2012 model seat ibizam var kolçak peşinde bir süre koştuktan sonra döşemeci bir arkadaşım süngerden yaptı minder gibi düşünün iki koltuğun arasına sıkıştırıyorsunuz sonrasında rahatınıza bakıyorsunuz benzer bir çözüm yoluna gidebilirisniz eğer işlevsellik önemli ise :)

Benim 2012 model seat ibizam var kolçak peşinde bir süre koştuktan sonra döşemeci bir arkadaşım süngerden yaptı minder gibi düşünün iki koltuğun arasına sıkıştırıyorsunuz sonrasında rahatınıza bakıyorsunuz benzer bir çözüm yoluna gidebilirisniz eğer işlevsellik önemli ise :)
Mantıklı. fotoğrafı var mıdır hocam :)

Hiç çekmek aklıma gelmedi çok basit birşey döşemecilerdeki süngerin üzerini istediğiniz bir kumaşla kaplatın iki koltuğun arasına sıkıştırabileceğiniz ölçüde iş bitmiştir :)

Bende kolcak bulamayinca ona yoneldim. Daha yapmadim ama sert sungerde. İki koltuk arasina sıkışacak sekilde bir sunger kestirip kaplatacagim. Uzun yolda kullanirim sehir ici cikarir bagaja koyarim :)

Geri
Üst Alt