Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza 2016 1.2 TSI manuel arcımın buji değişimi

Stargate_73

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar
Herkese selamlar
Aracım 2016 1.2 TSI manuel 90 beygir 66 kW cjz kodlu .sıfır almıştım 2016 Yılının kasım ayında.

Aracım 43 bin km'de. İlk fabrika bujileri üstünde . Aracımın performansında düşüş hissediyorum . Bujiden kaynaklı düşünüyorum . Üzeründe ngk platinium buji var diye biliyorum .
Ngk platinium şu an en ucuz 650 TL ye buldum. Onun yerine bosh iridyum buji takarsam sıkıntı olur mu acaba . Arada 270 TL'lik fark var. Sizce ne yapmalıyım. Teşekkürler şimdiden .

5 yıl dolduysa zaten değişmesi gerek. Fabia aracimda Bosch taktırdım birkaç ay önce. Hafif bir dalgalanma hissediyordum düşük devirde geçti. Sıkıntısız. Orijinal buji şart değil benim fikrim

5 yıl dolduysa zaten değişmesi gerek. Fabia aracimda Bosch taktırdım birkaç ay önce. Hafif bir dalgalanma hissediyordum düşük devirde geçti. Sıkıntısız. Orijinal buji şart değil benim fikrim
Teşekkürler. Dediğiniz gibi yapacağım. Sağolun.

Bujilerin değişimi gelmiş geçiyor bile. Platin buji taktırın. Orjinali bu. Bosch yada NGK farketmez ikiside çok iyi. Fabrika çıkışı NGK.

Geri
Üst Alt