Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hiç Arabanızı Kendiniz tamir ettinizmi?

bizim polonun bir arızası vardı, yağışı havalarda bir yer (tam hatırlamıyorum) ıslanınca stop ediyordu. Orayı bezle silince çalışıyordu. Bezle araba onarmışlığım var yani puhaha

Hep yaptıgımız ısler ısteyen de yardımcı oluyoruz yerı geldımı :)

Bundan önce Opel Corsam vardı

Abimin de özel servisi olduğu için oraya götürüp 10.000 bakımlarını kendim yapıodum bi yağ filtresini kalfa değiştiriyordu buji hava polen filtresi ve yağı ben hallediyordum :) bir de balatalarını değiştirmiştim

Bu arabamda da Far lardaki Xenon kitleri ben bağladım :)

lastik söküp takmak ve hava, polen filtresi temizlemek yapabildiğim şeyler. :eek:key:
gerçi korkuyo insan bitarafına dokunmaya yanlışlıkla elinde kalır diye :D

Fiestanın motor soğutma suyunun geçtiği ince bi kabloyu fan parçalamıştı. Sigara izmaritini fiber gibi kullanıp japonlamıştım, üsütüne de bi siyah bant mis oldu. Kiralama şirketi onay verinceye kadar bi hafta takılmıştım öyle :) Her gün suluyordum ama kaçırıyordu :)

malzemem olsun elimden gelmeyecek iş yoktur...yeter ki kafaya takıyım bozarım ama genede yaparım :D

Geri
Üst Alt