Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hayatımı değiştiren güzel kadına...

Tebrikler Can.Emeğine sağlık.
Bence aşık olma hiç gerek yok bu yaşta :DBen zırt pırt kafama terlik,takunya yemekten bıkmıştım.Şimdiyse iyi ya ohh rahat:D

xx

Görüştür saygı duyarım :) valla ben kafama terlik takunya tava tencere yemeye razıyım be abi :) sıkıntı yok :) onlar da tuzu biberi olur

Görüştür saygı duyarım :) valla ben kafama terlik takunya tava tencere yemeye razıyım be abi :) sıkıntı yok :) onlar da tuzu biberi olur

tabi Can'ım tuz biber olmaz mı:DSen bi takunyanın ne kadar acı verdiğini öğrende sorarım sana:DAşk iyidir güzeldirde illet bişey.Umarım son durağınla karşılaşmışsındırda böyle yeni yükler altına girmessin:)

xx

Ablacım döktürmüşsün yine,belli ki çok özel duygularla yazılmış...Umarım bu kez Allah gönlüne göre vermiştir,Ölümsüz aşk olsun umarım senin için ablacım,bizler örnek olalım siz gençlere :)

şiirlerin adamı can gene döktürmüşşün yüreğine sağlık:eek:key:

Ablacım döktürmüşsün yine,belli ki çok özel duygularla yazılmış...Umarım bu kez Allah gönlüne göre vermiştir,Ölümsüz aşk olsun umarım senin için ablacım,bizler örnek olalım siz gençlere :)

umarım ablacım zaman herşeyin ilacıdır :) sizin gibi mutlu insanları gördükçe imreniyor bazen insan bi aile olmak için çabalıyor aslında umarım hakkımda hayırlısı olur :)

şiirlerin adamı can gene döktürmüşşün yüreğine sağlık:eek:key:

Yok be kardeşim ne münasebet öyle yazıyoruz estikçe işte sağol kardeşim

Geri
Üst Alt