Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Havalandırma ızgarası

Ustad gecmis olsun kirik yerin fotosunu atma sansin varsa uzerinde fikir yurutebiliriz. Bende plastik seylere parca uydurulabilecegi kanisindayim. Eger yapilabilecek bir seyse ve goz onunde bir yer degilse en azindan masraf etmemis olursunuz...

Dun arkadasin mausun altindaki pil kapagi kaybolmus ona kapak yapmistim. Yani demek istedigim yumusak plastikle onarilacak bir yerse ona gore fikir yuruturuz..

Alakasiz ama asagida yaptigim kapak var siyah plastik yoktu elimdeki beyaz plastikten yapiverdim. İs goruyor mu? Hemde fazlasiyla :D

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-12-23-00-51-57-807.jpeg
    Screenshot_2020-12-23-00-51-57-807.jpeg
    317.9 KB · Görüntüleme: 22
Ustad gecmis olsun kirik yerin fotosunu atma sansin varsa uzerinde fikir yurutebiliriz. Bende plastik seylere parca uydurulabilecegi kanisindayim. Eger yapilabilecek bir seyse ve goz onunde bir yer degilse en azindan masraf etmemis olursunuz...

Dun arkadasin mausun altindaki pil kapagi kaybolmus ona kapak yapmistim. Yani demek istedigim yumusak plastikle onarilacak bir yerse ona gore fikir yuruturuz..

Alakasiz ama asagida yaptigim kapak var siyah plastik yoktu elimdeki beyaz plastikten yapiverdim. İs goruyor mu? Hemde fazlasiyla :D
Nikelaj kısmındaki dişler kırılmış parcacilarda toptancilarda da yok direk serviste vardır dediler çift taraflı bant gibi çözüm bulcamIMG_20201223_160257.jpg

Bence buna tırnak bile yapılabilir diğerine benzer bir plastigi güçlü bi yapıştırıcı ile uydurabilirsin bence gerek yok degistirmeye

Bence buna tırnak bile yapılabilir diğerine benzer bir plastigi güçlü bi yapıştırıcı ile uydurabilirsin bence gerek yok degistirmeye
Çok küçük ler zor olurda büyük dişlere dediğin şekilde yapmaya çalışacam olmadı banta devam

Çok küçük ler zor olurda büyük dişlere dediğin şekilde yapmaya çalışacam olmadı banta devam
Tutacak kadarsa küçüklere gerek bile kalmaz tırnak ayarlayıp arkasına silikon çift tarafli yapistirirsin oturur maksat cikmasin

Nikelaj kısmındaki dişler kırılmış parcacilarda toptancilarda da yok direk serviste vardır dediler çift taraflı bant gibi çözüm bulcamEkli dosyayı görüntüle 22065
Eger kirik yerleri dogru gorduysem plastikten yapilabilir ustad. Yalniz yapistirici ile guclendirmek sartiyla. Cunku nikelajli plastikler genelde cok kirilgan oluypr ve eritme isleminde zarar gorebiliyor. Hassas davranarak yapilabilir diye dusunuyorum.

Olmadi dedigin gibi cift tarafli bant yontemi de pot durmuyorsa denenebilir..

Geri
Üst Alt