Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Havalandırma ızgarası

İsmet

Kayıtlı Üye
Ibiza 2015 makyajlı kasa havalandırma izgarasinin dişleri kırıldı. Nereden tedarik edebiliriz. IMG_20201222_201516.jpg

Geçmiş olsun.Bu seatlarda havalandırma kısımlarını neden bu kadar hassas yapıyorlar anlamiyorum.Leonlarda da kronik özellikle mk2 lerde

Genelde aracda ses olmuyor bı ses gelmeye başladı elimi attim hemen geldi nikelaj iç kısımdaki tırnakları kırılmış

Tamir edilecek bir durumu yok mu ki şimdi değiştirmeye kalksanız baya para ister servis.Ama çıkma bulunabilir belki.

Tamir edilecek bir durumu yok mu ki şimdi değiştirmeye kalksanız baya para ister servis.Ama çıkma bulunabilir belki.
Hassas tırnakları var kırılmış nikelaj kısmındaki tırnaklar sabit tutan içinde kalmış bide tırnaklar yapıştırma olabilirmi bilemedim

Takım halinde bulunur dediler oysa içindeki nikelaj kısmı yeterli oluyo parcaciya sordum yok dedi toptancisinda olabilirmiş haber bekliyorum

Iç kısımda durumu ne bilemiyorum ama ince bir dokunuşla yapılabilir biseyler uydurulabilir.Eliniz yatkınsa eğer bir formül bulunabilir diye düşünüyorum.Şudurumda yenisi alınmaya kalkilsa bir ton fiyat çekerler.Bence üzerinde çalışabilirsiniz nasılsa kaybedecek bi durum yok kiriksa

Iç kısımda durumu ne bilemiyorum ama ince bir dokunuşla yapılabilir biseyler uydurulabilir.Eliniz yatkınsa eğer bir formül bulunabilir diye düşünüyorum.Şudurumda yenisi alınmaya kalkilsa bir ton fiyat çekerler.Bence üzerinde çalışabilirsiniz nasılsa kaybedecek bi durum yok kiriksa
Fiyatı bı görelim bakacam artık plastikten tırnak yapılabilir sanki sıkıştırma modunda ince işçilik

Geri
Üst Alt