Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hava Filtresi

meteziyan

Kayıtlı Üye
Hepinize iyi günler arkadaşlar
Aracıma KN hava filtresi taktırmak istiyorum ve aracın normal sesinin gürleşmesini istiyorum
Fakat bazı yerlerde aracın sesinin değişmediğini değişmesi için spor ve orta susturucuları iptal etmem gerektiği yazıyor. Bazıları ise sesin direk gürleşeceğini söylüyor
Sizlerin bu konuyla alakalı fikriniz varsa yardımcı olabilir misiniz ?

Aracım 2017 model leon fr mk3/5f 1.4 eco tsi 150 hp

Hepinize iyi günler arkadaşlar
Aracıma KN hava filtresi taktırmak istiyorum ve aracın normal sesinin gürleşmesini istiyorum
Fakat bazı yerlerde aracın sesinin değişmediğini değişmesi için spor ve orta susturucuları iptal etmem gerektiği yazıyor. Bazıları ise sesin direk gürleşeceğini söylüyor
Sizlerin bu konuyla alakalı fikriniz varsa yardımcı olabilir misiniz ?

Aracım 2017 model leon fr mk3/5f 1.4 eco tsi 150 hp

Açık hava filtresi takarsan değişir.

kutu içi takarsan ses alamazsın sadece performans artışı olur ama açık takarsan ses alırsın

Merhaba arkadaşlarında sölediği gibi kutu içi takarsan ses hiç alamazsın açık kitlerden takarsanda ses beklentin nedir bilmiyorum ama alt devirlerde yine pek ses almayacaksın sadece üst devirlerde ses almaya başlayacaksın.

İzmir içinde K N filtre bulabileceğim bir yer var mıdır bilginiz var mı ?

Geri
Üst Alt