Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hangı temızlık malzemelerını kullanıyorsunuz

Ben de uzunca bir süredir sonax konsantre şampuanı kullandım. Onun haricinde basınçlı yıkama makinem var karcher'in. Onun özel foamından kullanıyordum o da bitti. Şimdi foam olarak ne alsam diye düşünüyorum. Aşağıda linkini verdiğim ürünü bir denemek istiyorum. Kullanıp ta memnun kalan var mı hiç?

eğer ki atas alacaksan bir de proteo ya bak derim dls sadece köpük cila içermemekte ama proteo cila içeriyor diye biliyorum ben

abi kargolayabılıırım.Hafta sonu camasır gununde yenı bır mahsul daha cıkabılır eskıyenlerden.:) Ne üstübü ne microfiber.En iyi sileni Babam giyer:)

:D :D Tecrübe ile sabittir kesinlikle katılıyorum..

bu arada Nerelerdesin sen kaçak ?

:D :D Tecrübe ile sabittir kesinlikle katılıyorum..

bu arada Nerelerdesin sen kaçak ?
abı daha oncedende soledıgım gıbı tatılı fırsat bılerek bursaya gıttık.Kaplıca akraba zıyaretlerı falan yaptık annecıgımle.2 hafta gezdık ole yenı geldım ıstanbula.Telafı edıcem:)

abı daha oncedende soledıgım gıbı tatılı fırsat bılerek bursaya gıttık.Kaplıca akraba zıyaretlerı falan yaptık annecıgımle.2 hafta gezdık ole yenı geldım ıstanbula.Telafı edıcem:)

Sefan olsun.. Bi ara görüşelim kanlıcada Soranlar oldu açma arayı :eek:key:

Hepsınden Allah razı olsun.Bende cok ozledım herkezı bu arada boluyada gelmenı ıstıyorum.Ne yap et gel abı cok guzel bıryer

Aslında bende çok istiyorum Onurum fakat yengenin karsa gitme durumu mevzu o yüzden tam netleştiremiyorum aksi gibi bütün organizasyonlarda bu günlerimize denk geldi bakalım kısmet..

Geri
Üst Alt