Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

HANGİ LEON

Moonh

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba size 2 araç sunacağım hangisi ve neden lütfen yanıtlarsanız sevinirim.
2015 72binkm de style paket 17’ fr jant sunroof led paket mevcut fiyat 91.500
2017 ama 2018çıkışlı 26binkm de makyajlanan kasa style paket ekstrası yok fiyat 92.00
İkisinde de multimedya ekranlar aynı ve dsg.
Ne dersiniz fikirleriniz benim için değerli sağ olun şimdiden.

Bütceyi birazdaha zorlayıp makyajlı kasa led ekran alırdıöim

Zor soru, bence led far mutlaka olmalı sunroof da büyük ekstra benim görüşüm

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynen hocam benim de kafamı ağrıytı valla bilemiyorum napsam

2015 i de tercih ederim 2017 yi de cok muallakta bırakacak bi soru aslında ama sunu sormak lazım led paket sunroof ve 17 fr jant sizin icin cok onemli mi sunroof dışındakiler araca alındıktan sonra yapılabilecek seyler cunku kilometreye baktığımız zaman 26 bin bi arac icin hiç birsey gerci 72 binde o kadar yüksek degil aslında ama 2017 yi alip kendim uğraşsam arac suan ki fiyatından nerdeyse 10 bin üstüne gelir 2015 i alın derim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba, ben şunu öğrenmek istiyorum. Ikisi de euro6 motor mu?
Ve 2017 olan 115bg mi? Aralarında bu konuda bir fark var mı?
Fark yok ise 2015 tercih ederdim muhtemelen. Fark var ise, örn. 2015 model olan euro5 motor 105bg ise direk 2017 modele yönelirdim.
Saygılar..

Merhaba, ben şunu öğrenmek istiyorum. Ikisi de euro6 motor mu?
Ve 2017 olan 115bg mi? Aralarında bu konuda bir fark var mı?
Fark yok ise 2015 tercih ederdim muhtemelen. Fark var ise, örn. 2015 model olan euro5 motor 105bg ise direk 2017 modele yönelirdim.
Saygılar..
Sebebi nedir peki yöneliminizin?

Arkadaşlar merhaba size 2 araç sunacağım hangisi ve neden lütfen yanıtlarsanız sevinirim.
2015 72binkm de style paket 17’ fr jant sunroof led paket mevcut fiyat 91.500
2017 ama 2018çıkışlı 26binkm de makyajlanan kasa style paket ekstrası yok fiyat 92.00
İkisinde de multimedya ekranlar aynı ve dsg.
Ne dersiniz fikirleriniz benim için değerli sağ olun şimdiden.

Benim görüşüm 2015 araçtan yana model olarak eski olabilir ama led far ve sunroof benim için önceliktir sonradan yaptırmak 20 bin lira cepten çıkartmak demek zaten o kadar ekleme yapılsa bütçeniz 2017 model led farlı araca yetecektir

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt