Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

H&R yay pozisyonu

Mkalaylar

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhabalar 2017 dizel leonuma 35 lik hr yay taktım bu konuda tecrübesi olan var mı acaba yayların bittiği nokta bu yay dayanağına değmeli mi yoksa bu pozisyon normal mi?
7fb9f42240e7dbb7f2d376f4a2cb7715.jpg
3b3889332c3601675d010e53e035013d.jpg

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Resimler
aacdf6f7f752245e91e8945d7d2027fe.jpg
b5b1a85ec005564ecfa8d1ad45a705fc.jpg

Normalde oraya dayanması gerekiyor ama şöyle bir durum var spor yayların uc kısımları orjinale göre kalın kalıyor o yüzden tam oraya kadar giremeye bilir
Tümsekte ses yapmaz ise sorun olmaz tam oturmadığın da genelde çok bariz ses yapar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Normalde oraya dayanması gerekiyor ama şöyle bir durum var spor yayların uc kısımları orjinale göre kalın kalıyor o yüzden tam oraya kadar giremeye bilir
Tümsekte ses yapmaz ise sorun olmaz tam oturmadığın da genelde çok bariz ses yapar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Abi aynen öyleymiş ama şimdide ön amortisör takozlardan ses geliyo konuştum servis bilya ve takozların değiştirirsen direksiyonu çevirince ses gider ama spor yay nedeni ile ileride tekrar yapar falan dediler şimdi kararsız kaldım acaba değiştirsem mi diye direksiyonu sağa sola çevirirken gıcırtı sesi geliyor

Abi aynen öyleymiş ama şimdide ön amortisör takozlardan ses geliyo konuştum servis bilya ve takozların değiştirirsen direksiyonu çevirince ses gider ama spor yay nedeni ile ileride tekrar yapar falan dediler şimdi kararsız kaldım acaba değiştirsem mi diye direksiyonu sağa sola çevirirken gıcırtı sesi geliyor

Valla ben uzun yıllar kullandım hiç sorun yaşamadım sert çukura girmez ve tümsekten geçmez iseniz çok birşey olacağını sanmıyorum

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt