Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hızlı yanan sinyal göstergesi

onurt

Kayıtlı Üye
Merhaba, 2017 seat ibiza style sahibiyim. Sağ sinyali çalıştırdığımda sinyal gösterge lambası çok hızlı yanıyor. Lambayı değiştirdim fakat çare olmadı. Aynı durumu tecrübe eden var mı acaba? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim

Onu sadece ampül patlamaya yakın yapar. Hem ön hem arkayı değiştirdiniz mi?

arkayı değiştirmedim, sağ ön sinyal yazıyor diye, arkayıda mı değiştirmeliyim sizce?

uyarı üzerine değiştirdiyseniz gerekmeyebilir ama bir elektrikçiye gösterin isterseniz, hangisinde sorun varsa tespit edip düzeltir. Yeni takılan ampül de sıkıntılı olabilir.

Cevabınız için teşekkür ederim, elektrikçi ampulü değiştirdi yine olmadı. Aslında 1-2 dakika düzgün çalışırken birden hızlanıyor uyarı lambası, ve sağ ön sinyali kontrol edin uyarısı çıkıyor. bu sırada sinyal normal yanmaya devam ediyor. Cihaza sokuldu, kaçak var mesajı gelmiş.

Cevabınız için teşekkür ederim, elektrikçi ampulü değiştirdi yine olmadı. Aslında 1-2 dakika düzgün çalışırken birden hızlanıyor uyarı lambası, ve sağ ön sinyali kontrol edin uyarısı çıkıyor. bu sırada sinyal normal yanmaya devam ediyor. Cihaza sokuldu, kaçak var mesajı gelmiş.
Ampüllerin led ise yapar.
Benimkiler deli gibi yanıyormuş sesi veriyor içeride.
Ama dışarıdan kontrol ettiğimde normal yanıyor.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba, 2017 seat ibiza style sahibiyim. Sağ sinyali çalıştırdığımda sinyal gösterge lambası çok hızlı yanıyor. Lambayı değiştirdim fakat çare olmadı. Aynı durumu tecrübe eden var mı acaba? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim
93 model Şahinimizde sağ arka sinyalde kaçak var ve sağ sinyali açınca hızlı bir şekilde yanıp sönüyor. Bilmiyorum belki tesisatta bir sıkıntı vardır sizin de. Ampulde sıkıntı olsa sadece uyarı verir diye düşünüyorum. Leon aracımın arka sinyallerini ledle değiştirmiştim 5 yıl kullandım ampulleri. Araç uyarı verdi sağ arkayı kontrol edin diye sağa sinyal verince arka sinyal yanmıyordu fakat ön gayet normal bir şekilde yanıyordu.

Geri
Üst Alt