Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Günün Sözü..

Hayatta iki şeye çok düşkünüm , bir sana , bir özgürlüğüme.. " Özgürlüğüm için canımı veririm , Senin için Özgürlüğümü..." (çok sevdiğim bir sözdür ):)

''Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın''diyerek yaşattığınız yılanların,bir sonraki hedefi siz olursunuz...

Aziz NESİN

Hani yüksek bir yerden aşağı doğru bakarken atlamak ister ya insan.. O bana olmaz işte :)

Evrendeki her cisim,ne kadar albenisiz yada ehemmiyetsiz görünürse görünsün , bir başka şeye yanıt olsun diye yaratılmıştır.Derdin olduğu yerde deva da vardır üstelik şaşırtıcı yakınlıkta. Mesele görebilmekte...

Dünyada şunu farketmek hiç de güç değil ; insan başkalarının eksiklerini gözünün önüne getiripte bunları rahatça yermeye koyulunca , kendi suçlarından kendini kolayca arınmış hissediyor.

"Şimdi ayağımın altına alırım seni ..!!!!!" diyen annenin kızgınlığı ne hoştur...Keşke alsan anne beni cennetine ..

Kanas uzaktan atıldığında ıslık gibi bir ses çıkarır. O sesi duyduğunda zaten yaşıyorsun demektir. Emre vardı ön tarafta Sivas'lı işte o duymadı ..!:(

İnsana özgü bir yeteneksizliktir yaşayamamak...Yoksa hangi balık boğmuş kendini ; hangi serçe atlamış damdan ...

Geri
Üst Alt