Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gizli özellik kayseri

Benim çapraz sinyal lambaları iptali için kodları verirseniz memnun olurum muayeneden geçmedi ..

Aracımı 2 ay önce Aykan'dan aldım alırken rica ve ısrar etmeme karşılık gizli özellik açtıramadım bazı servisler kadran selamlama gibi ufak şeyleri açabiliyor ancak Aykan açamayız beyine zarar verilebiliyor dışarda biryerde açtırmanızıda tavsiye etmeyiz dedi . bilginiz olsun
Ne kadar akıllıymış orası öyle :)

aslında gizli özellik açtırmak istiyorum lakin servis kafamı karıştırdı sıfır aldım gizli özellik açılır ise garanti dışı kalır dedi birde ek olarak beyinden sorun çıkabiliyor dedi o yüzden kararsızım
Madem beyin arızası veriyor üretirken neden bu özellikleri açılıp kapanabilir yapmışlar ?ya komple açık ya komple açılamayan bisey olurdu.Ayrica ben 1 tane bile duymadım öyle bi sorun yaşayan

Geri
Üst Alt