Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Galatasaraylıların köşesi =)

O bu değil de dün gece melo'nun tükürüğünü gören oldu mu ? Bir tükürük hareketi var gibi yüz ifadesinde lakin o kadar yavaş çekim ve yakın çekime rağmen ben kendi adıma tükürüğü göremedim.

O bu değil de dün gece melo'nun tükürüğünü gören oldu mu ? Bir tükürük hareketi var gibi yüz ifadesinde lakin o kadar yavaş çekim ve yakın çekime rağmen ben kendi adıma tükürüğü göremedim.
ayne tükürük hareketi var ama bitane tükmük çıkmıyo ama yapmaması gerekirdi ama aslanlar 10 kişi kaldıktan sonra 11 kişilikten daha iyi oynadı nede olsa aslan

Kurallara göre tükürük cezası 4 ila 6 maç arası değişiyor yanlış bilmiyorsam. Şimdi yapmadığı şeyden dolayı bu kadar ceza almaz umarım. Hatta hiç ceza almaması lazım diye düşünüyorum sonuçta bir kışkırtma var olayda.
Bknz. : Ağlak fenev ve meyreles (böyle yazılmasada hemen hemen böyle telefuz ediliyor) cezasında ki indirim.

büyük iş yaptı cincon drogbayı alarak ama bence stoper lazım takıma birde sol bek

Meireles640halisozkahya_elhareketi_b.jpgmeyreles-el-hareketi-300x229ömö.jpg

Bizim melo tükürmediği halde ceza alırsa yazık olur. Gerçi pek adil bir lig değilde neyse...

Ekli dosyalar

• Meireles640halisozkahya_elhareketi_b.jpg
    Meireles640halisozkahya_elhareketi_b.jpg
    46.8 KB · Görüntüleme: 5
  • meyreles-el-hareketi-300x229ömö.jpg
    meyreles-el-hareketi-300x229ömö.jpg
    14.8 KB · Görüntüleme: 7
Geri
Üst Alt