Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Galatasaraylıların köşesi =)

puhahapuhahapuhaha:cool::muahaha: bende yha 2 , 3 tane daha atarlar dedim yha :)

Kazım abi ben koyu galatasaraylıyım ama dün yenileceğinden emindim hatta maç sonucuna (Kasımpaşa 3 - 1 Galatasaray) skor bile oynadım 50 lira oran veriyordu. Ben emindim yenileceğimizden çünkü bizim ilk maçlarımız cuma'ya denk gelirse %99 kaybediyoruz. Kasımpaşa dün 3'cüyü atsaydı 500 lira para alıcaktım

Kazım abi ben koyu galatasaraylıyım ama dün yenileceğinden emindim hatta maç sonucuna (Kasımpaşa 3 - 1 Galatasaray) skor bile oynadım 50 lira oran veriyordu. Ben emindim yenileceğimizden çünkü bizim ilk maçlarımız cuma'ya denk gelirse %99 kaybediyoruz. Kasımpaşa dün 3'cüyü atsaydı 500 lira para alıcaktım
cumayla pazarla alakası yok be kardeşim adamların oynadıgı topu gördün atsammı atmasammıı mıy mıyy istek yok büyük takımlarda yada nasılsa yenerim diemi düsünüyolar ne alın sıza yenersiniz oluyor vala kazansan iyimiş yaha nasılsa yediniz yediniz bi deneden bişey olmazdı ne umduruyor ne güldürüyor iste futbol artık bu halde

• Beğen
Reaksiyonlar: gfx
cumayla pazarla alakası yok be kardeşim adamların oynadıgı topu gördün atsammı atmasammıı mıy mıyy istek yok büyük takımlarda yada nasılsa yenerim diemi düsünüyolar ne alın sıza yenersiniz oluyor vala kazansan iyimiş yaha nasılsa yediniz yediniz bi deneden bişey olmazdı ne umduruyor ne güldürüyor iste futbol artık bu halde

Sonuna kadar haklısın abi benimde düşüncem öyleydi zaten yemişsin, adamların oynadığı futbol ortada 1 tane daha ye bari bizde önümüze bakalım :D

Geri
Üst Alt