Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Galatasaraylıların köşesi =)

bizim armamız kalbimizde işlii o kalp attıkca ebediyen ordaa yaşa fenerbahceeeeee:eek::eek:

fener yanlısı basın tarafından laçkalaştırılmaya değersizleştirilmeye çalışılan transferimiz snejıder bitmiştir.

Başkanımız Oğuz Altay Sneijder Hakkında Son Bilgileri Aktarıyor.

Herkese Merhabalar...
Birazdan ortadaki bilgi kirliliğini tamamen kaldırmak için birşeyler yazacağım ve bu konuyla ilgili son kez dikkate almanızı rica ediyorum.
Biraz önce sırf içinde bulunduğumuz durum için, Ünal Aysal Başkanımızla birebir görüştüm.
Sneijder transferiyle ilgili bizzat kendisinin ilgilendiğini, Transfer için İnter kulübüyle zaten anlaşıldığını daha önce açıklamıştık.
Artık Sneijder'le de anlaşma sağladık yani İnter ve kendisiyle bizim tarafımızda hiç bir pürüz kalmadı, anlaştık !
Şu an geriye kalan tek pürüz oyuncunun İnter Kulübü ile olan sözleşmesindeki detaylar...
Beklememizdeki tek neden bu, şu dakikadan sonra sadece imza atmasını bekliyoruz.
Tahmin ediyorum Perşembe veya Cuma günü bu iş bitmiş olur.
Yazdıklarım birebir Başkanımızla yaptığım konuşmalardır.
Artık lütfen şu gazeteci bunu yazdı, bu tv bunu söyledi, bu yorumcu böyle dedi, bu işleri bir tarafa bırakalım ve sadece resmi açıklamayı bekleyin, bu konuda kimseyede Galatasaray taraftarı olarak prim vermeyin...
https://twitter.com/Oguz_Altay

fener yanlısı basın tarafından laçkalaştırılmaya değersizleştirilmeye çalışılan transferimiz snejıder bitmiştir.

Başkanımız Oğuz Altay Sneijder Hakkında Son Bilgileri Aktarıyor.

Herkese Merhabalar...
Birazdan ortadaki bilgi kirliliğini tamamen kaldırmak için birşeyler yazacağım ve bu konuyla ilgili son kez dikkate almanızı rica ediyorum.
Biraz önce sırf içinde bulunduğumuz durum için, Ünal Aysal Başkanımızla birebir görüştüm.
Sneijder transferiyle ilgili bizzat kendisinin ilgilendiğini, Transfer için İnter kulübüyle zaten anlaşıldığını daha önce açıklamıştık.
Artık Sneijder'le de anlaşma sağladık yani İnter ve kendisiyle bizim tarafımızda hiç bir pürüz kalmadı, anlaştık !
Şu an geriye kalan tek pürüz oyuncunun İnter Kulübü ile olan sözleşmesindeki detaylar...
Beklememizdeki tek neden bu, şu dakikadan sonra sadece imza atmasını bekliyoruz.
Tahmin ediyorum Perşembe veya Cuma günü bu iş bitmiş olur.
Yazdıklarım birebir Başkanımızla yaptığım konuşmalardır.
Artık lütfen şu gazeteci bunu yazdı, bu tv bunu söyledi, bu yorumcu böyle dedi, bu işleri bir tarafa bırakalım ve sadece resmi açıklamayı bekleyin, bu konuda kimseyede Galatasaray taraftarı olarak prim vermeyin...
https://twitter.com/Oguz_Altay

böyle büyük bir futbolcunun tükiyeye gelmesi gerçekten guru verici inşallah istanbula ayak bastımı forma almaya hücüm, büyük başkana destek olmak gerek

[h=2]Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Doğan, Divan Kurulu Toplantısı'nda Wesley Sneijder transferi hakkında açıklama yaptı.[/h]
Sarı-kırmızılı taraftaların merakla beklediği Hollandalı yıldız Sneijder ile anlaşıldığı yönünde çıkan haberlere cevap veren Sedat Doğan, böyle bir durumun söz konusu olmadığını dile getirildi.

Şimid refik erkan ve abdurrahim albayrak yüzde 95 bitmişti demişti,burda ya taraftar kandırılıyor yada borsa speküle ediliyor..

Buda işin komik fotoğrafı:)

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Doğan, Divan Kurulu Toplantısı'nda Wesley Sneijder transferi hakkında açıklama yaptı.

Sarı-kırmızılı taraftaların merakla beklediği Hollandalı yıldız Sneijder ile anlaşıldığı yönünde çıkan haberlere cevap veren Sedat Doğan, böyle bir durumun söz konusu olmadığını dile getirildi.

Şimid refik erkan ve abdurrahim albayrak yüzde 95 bitmişti demişti,burda ya taraftar kandırılıyor yada borsa speküle ediliyor..

Buda işin komik fotoğrafı:)

vay be biz sadece 1 kişi bekliyorduk adamlar snejıder için tüm italyayı almışlar baksanıza ne kadar uçak var :)

abi artık bizimda paralı bir başkanımız var hemde şikeci değil
:p

Doğru sizin başkanı beğeniyorum kendisine bakıyor.Botoks ,gerdirme ekletme falan düzgün görünüyor:)

Geri
Üst Alt