Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gündüz ledi

Anladığım kadarıyla araçta far sensörü var. Eğer varsa aydınlık ortamlarda devreye girmez, hava kararınca çalışır. @Selim Yüksel 'in bahsettiği gibi menüden açıp kapatabilir veya çalışma süresini ayarlayabilirsiniz.
Selim arkadasin dediği ayarlara baktım aktif 10 sn eve gidiş evden dönüş gibi 10 sn 0 konumda yanıyor autoda gündüz yanması gerekmiyormu
Far sensörü mevcut

Autoda gündüz yanmaz, mantıken evinize gidip gelirken önünüzü aydınlatmak için yanıyor, ortalık zaten aydınlıksa neyi aydınlatacak :) sadece karanlıkta (gece veya kapalı ortam) çalışır autoda.

Autoda gündüz yanmaz, mantıken evinize gidip gelirken önünüzü aydınlatmak için yanıyor, ortalık zaten aydınlıksa neyi aydınlatacak :) sadece karanlıkta (gece veya kapalı ortam) çalışır autoda.

Abi Auto da iken gündüz ledlerinin her zaman yanması gerekir. Orada karanlık ya da aydınlık olmasının bir önemi olmaması lazım.

@İsmet Abi far kumandanı sürekli Auto da mı tutuyorsun? Gündüz ledlerinde fiziki olarak bir sıkıntı gözükmüyor, far kumandanı devamlı autoda tutup deneyebilir misin? Bir de parkları açtığında nasıl tepki veriyor? Audi A3 aracımda gündüz ledleri aydınlık ortamda kuvvetli yanıyor, parklara aldığım zaman ya da kısa hüzme açtığım zaman bir miktar sönükleşiyor (Kendisinde böyle, bir problem olduğundan değil) Bunu sende bi kontrol edebilir misin?

Abi Auto da iken gündüz ledlerinin her zaman yanması gerekir. Orada karanlık ya da aydınlık olmasının bir önemi olmaması lazım.
@İsmet abi far kumandanı sürekli Auto da mı tutuyorsun? Gündüz ledlerinde fiziki olarak bir sıkıntı gözükmüyor, far kumandanı devamlı autoda tutup deneyebilir misin? Bir de parkları açtığında nasıl tepki veriyor? Audi A3 aracımda gündüz ledleri aydınlık ortamda kuvvetli yanıyor, parklara aldığım zaman ya da kısa hüzme açtığım zaman bir miktar sönükleşiyor (Kendisinde böyle, bir problem olduğundan değil) Bunu sende bi kontrol edebilir misin?
Hayır autodayken coming home leaving home'lar gerekirse yanar, süs olsun diye değil :) 2012 den beri farklı VAG araçları kullandım hepsi bu şekilde. Sizin bahsettiğiniz sürüş esnasındaki tepkisi, orada evet gündüz güçlü yanar, parklar yanınca (bazı araçlarda) kısılır, kısalar yanınca kısık kalır veya kapatır aracına göre.

Hayır autodayken coming home leaving home'lar gerekirse yanar, süs olsun diye değil :)

Tabiki bu dediğin doğru abi, araca biniş için ya da iniş için ortamın karanlık olması gerekir. Fakat gündüz ledleri kontağı açtığınız gibi gelmesi lazım :)

Hızlı cevap vermişsiniz, düzetlme yapmıştım :)

Aktif olarak forumluyorum abi :) Dediğim gibi normalde gündüz ledlerinin aydınlık ortamda dahi kontak açıldığı gibi yanması lazım. Araç ayarlarında bunun için bir sekme yok fakat şimdi kitapçıktan kontrol ettim. Gündüz sürüş farı anahtar 0 ya da Auto da iken kontak her açıldığında yanar. Far kumandası Auto konumda iken dış aydınlatma seviyesine bağlı olarak aynı kısa far gibi gündüz ledlerini de yakıp söndürebiliyor imiş. Kitapçıkta yazanı aktardım, onun yalancısıyım :D

Zahmet etmişsin kitapçık okumakla teşekkür ettim ilginizden dolayı @faw13 @Selim Yüksel genelde modda kullanıyorum açık ve kapalı otopark olan yerde olduğumdan beni yanıttı kumanda dan açıldığında karanlık ortamda kontak açmada açık havada sizlerin dediği gibi acilmaktadir. Sizlere de Allah kaza bela vermesin
5cfd9875e6562649dc92c9aa75bca312.jpg

Geri
Üst Alt