Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gündüz ledi

İsmet

Kayıtlı Üye
Araç seat ibiza 2015 modeli style autoda gündüz ledi yanmıyor ayarı bilenler yardımcı olabilirmi

Araç makyajlı kasa ise radyoda CAR-Aydınlatma ayarlarında gündüz ledi için ayar açık mı bakabilir misiniz?

Evet makyajlı kasa ordan ayarı olduğunu hatirlayamadim bı ara baktım bulamadım dedim burdan değil ayarı diye tekrardan bakcam teşekkür ettim

Normalde bir ayar yok ama gizli özellikleri açıldıysa aç kapa butonu ve el freni çekiliyken gündüz farlarının sönmesi gibi özellikler aktif edilebiliyor, ondan sormuştum.

Bir de kısa farlar sönükken gündüz ledleri yanmıyor değil mi? İbizalarda kısa farlar ve gündüz ledleri birlikte yanmıyor çünkü.

Gizli özellik olarak işlem yapılmadı dikkatimi çekti gündüz kumandadan aracı açtığımda ledler yanıyordu şimdi çalıştığında yanıyor

Coming home veya Leaving home komutları kapalı olabilir. Radyo ekranında ayarla>araç ayarları menüsüne girinde orta altta ayar yazar. Ordan ışık&aydınlatma kısmından bi kontrol edebilir misin? Ledlerle ilgili bir sorun yok belli ki, sadece ayardan kapalı olabilir.
Gizli özellik olarak işlem yapılmadı dikkatimi çekti gündüz kumandadan aracı açtığımda ledler yanıyordu şimdi çalıştığında yanıyor

Anladığım kadarıyla araçta far sensörü var. Eğer varsa aydınlık ortamlarda devreye girmez, hava kararınca çalışır. @Selim Yüksel 'in bahsettiği gibi menüden açıp kapatabilir veya çalışma süresini ayarlayabilirsiniz.

Coming home veya Leaving home komutları kapalı olabilir. Radyo ekranında ayarla>araç ayarları menüsüne girinde orta altta ayar yazar. Ordan ışık&aydınlatma kısmından bi kontrol edebilir misin? Ledlerle ilgili bir sorun yok belli ki, sadece ayardan kapalı olabilir.
Onlara baktım aktif 10 sn coming home veya leaving home 10 sn olarak aktif benmi yanlış biliyorum 0 yanıyor auto da yanmıyor şuan teşekkürler ilginizden dolayi

Geri
Üst Alt