Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Güncelleme için çağırdılar

Eğer ki multimedia güncellemesi olursa fulllink siliniyor diye biliyorum hocam , sadece lisanslı yapılanlarda sıkıntı olmuyor. Tabi aksiyon başka bir şeyde ise bir şey olmaz.
Crackliler gidiyor tabii ki, eşleme olmadığı için onlarda sunucuya bağlanınca bunda full link yok diyerek kapatıyor, normal o da.

Martta bir yılı doluyor yazmış arkadaş yani makyajsız kasa, güncellemenin ne ile ilgili olduğunu sormak gerek. Full link uçup gitmesin sonra :)

Valla ben hayalet bile taktırdım araca komple yazılım atıldı full link silinmedi zaten mevcut kodu servisten alıyorlar o yüzden birşey olmaz

Merhaba arkadaşlar guncelleme hayalet ekranlarda yaşanan sorundan kaynaklanıyormuş. 10 arabadan 3 ünde karşılaşıyorlarmiş. Bizim arabada olmadı ama yine de guncelliyorlar.

Sizin hayalet ekran 2. Nesil sanırım 3. Nesil yeni gelenler de vardı benim 1. Nesil hayalet ekran o yüzden zaten bir takım modları barındırmıyor ve eklenme yapılmıyor

Sizin hayalet ekran 2. Nesil sanırım 3. Nesil yeni gelenler de vardı benim 1. Nesil hayalet ekran o yüzden zaten bir takım modları barındırmıyor ve eklenme yapılmıyor
Aynen dediğiniz gibi. Yalnız güncelleme uzun sürüyor haberiniz olsun. Bizim araç için söyleyeyim cuma çağırdılar olmadı ikame araç verip gönderdiler. pazartesi gidip aldık.

Geri
Üst Alt