Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gözlük veya lens kullanıyormusunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1.75 numara miyop var bende. Sadece akşamlar ve bazen sabahları da araba sürerken kullanıyorum gözlükleri.

Bir de okulda arka taraflara oturursam derste takıyorum :)

35 yaşındayım güneş gözlüğü haricinde gözlük kullanmıyorum :D

gozluk varda bende kullanmıyorum...uzak problemı yasıyorum sadece...

Astigmat olduğundan araba kullanırken mecburi takıyorum gözlüğü

5 numara lensim de var gözlüğüm de
aslında lazer tedavisi olmak istiyorum ama güvenemiyorum, tedavi olanların 10-15 sene snra ne gibi şeylerle karşılaşıp karşılaşmayacağından emin olamıyorum..
aslına bakarsanız kurtulmayı da çok istiyorum

5 numara lensim de var gözlüğüm de
aslında lazer tedavisi olmak istiyorum ama güvenemiyorum, tedavi olanların 10-15 sene snra ne gibi şeylerle karşılaşıp karşılaşmayacağından emin olamıyorum..
aslına bakarsanız kurtulmayı da çok istiyorum

Ben de 3,75 miyobum. 13 yıldır lens kullanıyorum. Gözlük sadece arasıra akşam evde takıyorum. Ameliyat konusunda aynı şüphelerim olduğu için 5 yıldır cesaret edip de ameliyat olamadım.
Ehliyetimde bile lens yazıyor. Bir kere polis kontrolde gözümün içine bakıp da ben lensi nasıl kontrol edicem demişti :) Gözüm de açık renk olduğu için lensi farketmek çok zor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt