Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Göstergenin ordan gelen ses

ersinbal

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba 2018 leon fr aracımın gösterge panelinin ordan rahatsız edici bir şekilde zırıltı gibi ses geliyor.Gösterge panelini çıkarıp silikon bantla etrafını çevirdim fakat çözüm olmadı.Aynı durum başına gelen var mı acaba?

Gosterge panelinden geldigine emin misiniz ? 2020 ateca sahibiyim ben de ilk baslarda gosterge panelinden geldigini dusunuyordum ama sonra fark ettim havalandirmalardan geliyor. Hatta havalandirmalari tamamen kapattigimda ses buyuk oranda kesiliyor. Ozellikle bozuk yollarda daha cok geliyor.

Arkadaşlar herkese merhaba 2018 leon fr aracımın gösterge panelinin ordan rahatsız edici bir şekilde zırıltı gibi ses geliyor.Gösterge panelini çıkarıp silikon bantla etrafını çevirdim fakat çözüm olmadı.Aynı durum başına gelen var mı acaba?

Göstergeden gelip gelmediği bozuk yolda ses gelirken bir elinizle gösterge çerçevesini bastırıp kontrol etmekte eğer ses kesilir ise cam elyaflı bir tarafı yapışkanlı keçeler var onlardan kesip yapıştırın sorun düzelir

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

devir yükseldikçe çıkan cızırtı sesi sanırım aynı sorundan bahsediyoruz, bende çözemedim :(

Geri
Üst Alt