Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gösterge Paneli

Serkan4207

Kayıtlı Üye
Merhaba seat ailesine yeni katıldım. Aracım 2000 model toledo Stella 1.6 8 V. Arabada anlamadığım yer oldu. Gösterge panelindeki hiç bir yazı veya uyarı olmayan digital gösterge alanı var. Fotoğrafta gösterdim. Bu bölüm ne ise yarıyor? Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler 2020-03-01%2016.34.18.jpg

Merhaba seat ailesine yeni katıldım. Aracım 2000 model toledo Stella 1.6 8 V. Arabada anlamadığım yer oldu. Gösterge panelindeki hiç bir yazı veya uyarı olmayan digital gösterge alanı var. Fotoğrafta gösterdim. Bu bölüm ne ise yarıyor? Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler Ekli dosyayı görüntüle 20868

Göstergede çalışmıyor olabilir mi acaba daha önce görmedim ama @kfy abim biliyordur

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Modelden kaynaklı aktif olmayan sistem olabilir. Signo modelinde de aynı panel var. Yonlendirdiginiz arkadaştan yorum bekliyorum inşallah @kfy

Orj radyon varsa yukarda frekans yazar.

Otomatik ise altta PNDR gibi vites yazıyor.

Geri
Üst Alt