Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Görünmez Kaza. Parça yardımı...

Çok enteresan. Sağ tarafta sahte kemer tokası takılıysa ondan açılmış olabilir diyeceğim ama öyle olsa zaten yazardın.

Çok enteresan. Sağ tarafta sahte kemer tokası takılıysa ondan açılmış olabilir diyeceğim ama öyle olsa zaten yazardın.

Üstadım olay belki yolcu koltuğunda emniyet kemeri uyarısı olmamasından kaynaklanıyordur. Bilmiyorum arkadaşın donanımla bendeki toledo aynımı. Benim araçta sağ koltukta emniyet kemeri uyarı sistemi yok. Tabi sistem olmayınca önden kazalarda muhtemelen şoför kemeri takılıysa çift şeklinde parlıyordur. Emin değilim fikir yürüttüm sadece..

Üstadım olay belki yolcu koltuğunda emniyet kemeri uyarısı olmamasından kaynaklanıyordur. Bilmiyorum arkadaşın donanımla bendeki toledo aynımı. Benim araçta sağ koltukta emniyet kemeri uyarı sistemi yok. Tabi sistem olmayınca önden kazalarda muhtemelen şoför kemeri takılıysa çift şeklinde parlıyordur. Emin değilim fikir yürüttüm sadece..
Yani bilemiyorum kemer tokası takılı değildi diye biliyorum ama. Olacağı varmış cana gelmedi ya ona şükür

Geri
Üst Alt