Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fullink dışarıda açarsam garanti dışı olur mu?

Yanlış bilmiyorsam onun için serviste merkezden gelen kodla açıyorlar. Dışarıda açıyorlarsa muhtemelen sistemi kırıyorlardır. Öyle bir durumda da garanti dışı kalır.

Full-link i dışarıda açtırıdğınızda da araç ispanya fabrikaya bağlanıp aktivasyon gerçekleştiriliyor, orjinal şifre ile yapılıyor işlem. Garantiyi etkileyecek bir durumu yok.

Merhabalar 2018 model 1.5 ecoTSI SEAT LEON FR aracım var ve full link aktiv değil. Servise gittim aktiv etmek için 1500 tl fiyat istedi benden ve bende vazgeçtim. Dışarıda full link i açtırsam garanti dışı kalır mı ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hiçbir sorun olmaz servis te dosya halinde bir parça dışarıda yapanda aynı dosya ve yönergesi olan dosya aynı yani hatta ebat da bile satılıyor
Aracın şasesine tanımlama yapıldığı için serviste orjinal olarak görüyor
İspanya ile bağlantı adaptasyon kontrolü yapılır ise şöyle sorunlar ortaya çıkıyor
Bağlantı portuna obd cihazı bağlasanız bile yada vagcom cihazı ne kadar tak çıkart olduğu görülüyor
Bazı telefon batarya uygulamalarında olduğu gibi kaç defa şarz edilmiş ne kadar şarzda kalmış gibi bilgiler görünüyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Dışarda acmanin fiyati nedir bilgisi olan var mi

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ender elektronikte 1300 olarak görünüyor şu anda.
Bu arada fiyat servis veya değil çok oynamaz, şifrenin fiyatı belli, zaten onun parası alınıyor üstünden 50 TL falan gibi kar alıyorlardır.

Konuyu hortlatmak istemezdim ama bir şey den emin olmak istedim. full link aktivasyonu olduktan sonra, digital ekran (hayalet ekran) da direk navigasyonu görebiliyormuyuz? Ya da ekstra neler geliyor ?

Konuyu hortlatmak istemezdim ama bir şey den emin olmak istedim. full link aktivasyonu olduktan sonra, digital ekran (hayalet ekran) da direk navigasyonu görebiliyormuyuz? Ya da ekstra neler geliyor ?

Hayalet ekran apayrı birşey. Sadece clc player navigasyon ve whatsapp msjları

2 hafta önce yetkili servisle pazarlık yaparak 1240 TL ye açtırdım

Geri
Üst Alt