Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full link kampanyası (Doğuş oto ) 2021

extinct

Kayıtlı Üye
Doğuş Full link kampanyası yapmış.

Fiyat hakkında bilgi almak için telefon edip bir türlü ulaşamadım.
Acaba aranızda fiyat alan oldu mu ?

Hemen SEAT Yetkili Servislerine, SEAT aracınızın Full Link aracınızın %25 indirimle gezinirken ölçümlerini. Detaylı bilgi için SEAT Yetkili Servislerine.
Kampanya kampanyası:
Bu kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT'ın markasıdır ve sadece Full Link'in kullanımında vardır. SEAT Full Linkten SEAT alıcıları, kampanyaya katılan Yetkili Servislerde %25 indirimden yararlanabilir. %25 indirim oranı, tavsiye edilen indirim oranıdır; İlgili iskonto önerilen satış fiyatına yansıtılmıştır. Yetkili Servislerin indirim hakkı saklıdır. Kampanya 24.02.2020 – 31.12.2021 satıcıya katılan SEAT servislerinde geçerlidir. Doğuş Otomotiv'in tasarladığı proje yapma yapma hakkını saklıydı

geçen hafta serviste yedim, ibiza 2020 için sordum, 1800 tl dediler. Açıkcası her arabaya bindiğimde kablo tak, inerken çıkar birde üzerine 1800 ver anlamsız geldi. Bluetooth bağlantısıyla bağlana belki değer

geçen hafta serviste yedim, ibiza 2020 için sordum, 1800 tl dediler. Açıkcası her arabaya bindiğimde kablo tak, inerken çıkar birde üzerine 1800 ver anlamsız geldi. Bluetooth bağlantısıyla bağlana belki değer
Kablosuz bağlantı için adaptörler mevcut 1000 tl falan deseler yaptırırım ama fazlasını vermek içimden gelmiyor.

600 liraya aldım (vergisiyle 700) bakalım aliabiden :) Yolda geliyor yorum yaparım gelince.
Olurda paylaşımınızı kaçırırsam sonuç ile ilgili bana bilgi verebilir misiniz hocam? Bende kablo tak çıkarttan muzdaribim. Ali Abi 'de bildiğim kadarıyla 2 farklı ürün mevcut biri netflix, ip tv vs destekliyor vidyo oynatıyor diğeri sadece kablosuz olmasını sağlıyor sizin sipariş hangisi?

Olurda paylaşımınızı kaçırırsam sonuç ile ilgili bana bilgi verebilir misiniz hocam? Bende kablo tak çıkarttan muzdaribim. Ali Abi 'de bildiğim kadarıyla 2 farklı ürün mevcut biri netflix, ip tv vs destekliyor vidyo oynatıyor diğeri sadece kablosuz olmasını sağlıyor sizin sipariş hangisi?
AI Boxlar var, carplay üzerinden aracın infotainment sistemini android tablete dönüştürüyor. 2.500 lira civarındalar.
1636532409530.png

Android sistemler için (sonradan takılan) carplay adaptörleri var
1636532452011.png

Bir de benim aldığım sadece Carplay'i wireless yapanlar var. :)
1636532511525.png

Siparişin 8. gününde az önce geldi.

Denedim, kurulum sorunsuz hatta olabileceği kadar basit, sadece bluetooth cihaz olarak araç ekranında belirtilen cihaz seçiliyor. Carplay bağlansın mı diye soruyor, ona da evet denince bağlantı kurulmuş oluyor. Aracı kapatıp açarak, cihazı söküp takarak birkaç kere denedim bağlanmakta bir sıkıntı yaşayacak mı diye, her seferinde hızlı bir şekilde bağlantı kurdu. 1.5 - 2 saat kesintisiz çalışma sonrasında kilitlenebiliyormuş, o da anca uzun yolda olur. Onun için de kablolu bağlanırsın uzun yolda gene sorun olmaz.

Kısacası ilk izlenimim son derece olumlu. Çift taraflı bantla da USB portunun oraya üst tarafa yapıştırdım el altında kalabalık yapıp kablosuz şarj bölmesini de kapatmıyor. Beyaz olması dışında bir şikayetim yok gibi şimdilik. İlerleyen günlerde kullandıkça daha çok detay paylaşırım.

Siparişin 8. gününde az önce geldi.

Denedim, kurulum sorunsuz hatta olabileceği kadar basit, sadece bluetooth cihaz olarak araç ekranında belirtilen cihaz seçiliyor. Carplay bağlansın mı diye soruyor, ona da evet denince bağlantı kurulmuş oluyor. Aracı kapatıp açarak, cihazı söküp takarak birkaç kere denedim bağlanmakta bir sıkıntı yaşayacak mı diye, her seferinde hızlı bir şekilde bağlantı kurdu. 1.5 - 2 saat kesintisiz çalışma sonrasında kilitlenebiliyormuş, o da anca uzun yolda olur. Onun için de kablolu bağlanırsın uzun yolda gene sorun olmaz.

Kısacası ilk izlenimim son derece olumlu. Çift taraflı bantla da USB portunun oraya üst tarafa yapıştırdım el altında kalabalık yapıp kablosuz şarj bölmesini de kapatmıyor. Beyaz olması dışında bir şikayetim yok gibi şimdilik. İlerleyen günlerde kullandıkça daha çok detay paylaşırım.
Sayın @faw13,

Bu aldıgınız üründen memnun musunuz? Yani Android için kablolu bağlantı yerine kablosuza çeviriyor ve biz full link'i aynen kullanabiliyoruz öyle mi? Yoksa Aliexpress'de gördüğüm farklı farklı ürünler var, mesela bir ürünün açıklamalarına bakıyorum Autıkit APP indirin diyor, orjinal araç sistemini desteklemez, kendisi ayrı bir sistemdir falan diyor, o açıdan kafam biraz karıştı da.

Geri
Üst Alt