Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full link hk.

Aslınca araçtan genel itibariyle memnunum ama bu devirde böyle basit bir sorunun çözümsüz olması ve yetkili servislerin ilgiliz davranması beni de aracı satmaya itiyor.

Aslınca araçtan genel itibariyle memnunum ama bu devirde böyle basit bir sorunun çözümsüz olması ve yetkili servislerin ilgiliz davranması beni de aracı satmaya itiyor.

Üstadım işin doğrusu benim full linkle işim yok.Ben kullanmam çok .Araba iyi araç fakat 2. Eli çok düşük.nisanda sattım sıfırı 725 di 605 e satana kadar canım çıktı.Müşteri memnuniyeti sıfır.Kalitesi nispeten iyi vw kadar iyi değil ama fiyatını düşünmek şazım.Bana özellik değil sürüş lazım o yüzden vw tercih ettim.Vw olmasa ateca yerine alacağım tek suv 3008 olurdu.Fiyat performans olarak güzel araç.Konfor olarakta sert ama sönümlemesi iyi atecanın.Tiguan daha yumuşak.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Herkese merhaba, 2. el aldığım 2020 model makyajlı kasa Ateca için İstanbul Esenyurt Doğuş'da servisten 3.450 TL ye full link'i açtırdım.

840 EUR'lar falan ne iş anlamadım. İmkanı olan servisleri arayıp sorsun derim.

001.jpg002.jpg

Herkese merhaba, 2. el aldığım 2020 model makyajlı kasa Ateca için İstanbul Esenyurt Doğuş'da servisten 3.450 TL ye full link'i açtırdım.

840 EUR'lar falan ne iş anlamadım. İmkanı olan servisleri arayıp sorsun derim.

Ekli dosyayı görüntüle 22811Ekli dosyayı görüntüle 22812
3450 tl mi vaov. Ben 1 temmuz 2021 tarihinde kayadibinde açtırdım. 1700 tl'idi. Yaklaşık 1 senede ikiye katlanmış fiyat.
Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Bu arac makyajli kasa degil, ya da en azindan multi media sistemi mib 3 degil.
"Aracınız makyajlı kasa mı" dediklerinde aracın fotoğraf gönderdim ve evet aracınıza full link açılabilir dediler. O şekilde gidip açtırdım.
Multimedia sistemi versiyonunu kontrol etmedim, neticede açıldığı için rahatım artık :cool:

"Aracınız makyajlı kasa mı" dediklerinde aracın fotoğraf gönderdim ve evet aracınıza full link açılabilir dediler. O şekilde gidip açtırdım.
Multimedia sistemi versiyonunu kontrol etmedim, neticede açıldığı için rahatım artık :cool:

Bu cihazlarda sorun yok yeni cihazlarda sorun var. Bu cihaz kesinlikle yenilerden daha iyi, sanslisiniz. :)

Bize sorsaydınız 3450 nin 5 te biri fiyatına hallederdik :)
Bu arada yeni kasa 2020.Haziran sonrası araçlarda açılmıyor maalesef.
Bende de bu araç için sizin sisteminize dönüş için gereken malzemeler mevcut.

Bize sorsaydınız 3450 nin 5 te biri fiyatına hallederdik :)
Bu arada yeni kasa 2020.Haziran sonrası araçlarda açılmıyor maalesef.
Bende de bu araç için sizin sisteminize dönüş için gereken malzemeler mevcut.
Deme hocam :eek:😥Şu "açılmıyor" olayına gerçekten hastayım, nasıl bir üçüncü dünya ülkesi muamelesidir ya, aracın var özelliği kapalı.

Deme hocam :eek:😥Şu "açılmıyor" olayına gerçekten hastayım, nasıl bir üçüncü dünya ülkesi muamelesidir ya, aracın var özelliği kapalı.
Türkiye ile alakalı değil hocam. Bu ünitelerin full linki kapalı geldiyse hiç bir avrupa ülkesinde açamıyorlar henüz.

Geri
Üst Alt