Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full link hk.

Tamamen orjinal kod ile ender elektronik’te yapildi islem. Kablosuz baglantiyi henuz deneme firsatim olmadi ancak bizim unitelerde vlan modulu oldugunu sanmiyorum … Bizim araclarda crack mumkun degil, ilk once aractan data aliniyor, bu dataya gore uygun aktivasyon kodu temin edilip aktivasyon yapiliyor. Garanti disi birakmalari mumkun degil, her zamanki zirvalara devam ediyorlar. Bluetooth sorununa bile bir guncelleme gelmedi aylardir. Bu arada dogus’un car play konusunda yazilim guncellemesi beklendigi yalani da ortaya cikmis oldu
Hatta servisten denilen tüm dünyada mib3 bulunan tüm seat araçların hiçbirine sonradan fullink kodu eklenemiyor. Bununla ilgili ios ve android güncelleme yapması lazım Bluetooth üzerinden kablosuz olması için yani onların güncellem muhabeti 1. kod girişi için 2. Kablosuz bağlantı için. İllaki bir çözüm olacak şimdi veya sonra ancak hiç olmazsa ender elektronik böyle bir gelişme sağladığı için iyi oldu.

Tamamen orjinal kod ile ender elektronik’te yapildi islem. Kablosuz baglantiyi henuz deneme firsatim olmadi ancak bizim unitelerde vlan modulu oldugunu sanmiyorum … Bizim araclarda crack mumkun degil, ilk once aractan data aliniyor, bu dataya gore uygun aktivasyon kodu temin edilip aktivasyon yapiliyor. Garanti disi birakmalari mumkun degil, her zamanki zirvalara devam ediyorlar. Bluetooth sorununa bile bir guncelleme gelmedi aylardir. Bu arada dogus’un car play konusunda yazilim guncellemesi beklendigi yalani da ortaya cikmis oldu …
Makyajlı ateca'da aynı ünitede ben kablosuz çalışan araç gördüm bilginiz olsun. Ama hazirandan sonra satılan bir araçtı sanırım ve direk açık geldi. Yani WLAN olabilir bizim multimedyalarda. Benim beklememin tek sebebi aslında kablosuz yapmamaları şu anda ve ekrandaki bu orantısızlık. Kopma falan yaşadınız mı hiç kabloluda ?

Makyajlı ateca'da aynı ünitede ben kablosuz çalışan araç gördüm bilginiz olsun. Ama hazirandan sonra satılan bir araçtı sanırım ve direk açık geldi. Yani WLAN olabilir bizim multimedyalarda. Benim beklememin tek sebebi aslında kablosuz yapmamaları şu anda ve ekrandaki bu orantısızlık. Kopma falan yaşadınız mı hiç kabloluda ?
Bi de kablo ile navigasyon yansıtmanın ötesinde çok bi değişim sunmayan bir özellik için 5000₺ şu aşamada çok fazla sanki

2020 Eylul ya da Ekim cikisli benim arac. Ekrandaki bos alanda muhtemelen olmasi gereken ikonlar var ancak gorunmuyor … Sol ust bolume basili tuttugumda ust bar aciliyor. Bir arac ureticisi bu yazilim isini ancak bu kadar eline yuzune bulastirabilirdi …

IMG_0003.JPG

Hic kopma olmadi kablolu gayet stabil calisiyor. Bir onceki aracim olan Leon’da ara ara kopmalar oluyordu. Bluetooth’da kopuyordu surekli. Dogus hala yazilim guncellemesi gelecegini soyluyor …

2020 Eylul ya da Ekim cikisli benim arac. Ekrandaki bos alanda muhtemelen olmasi gereken ikonlar var ancak gorunmuyor … Sol ust bolume basili tuttugumda ust bar aciliyor. Bir arac ureticisi bu yazilim isini ancak bu kadar eline yuzune bulastirabilirdi …

Ekli dosyayı görüntüle 22478

Hic kopma olmadi kablolu gayet stabil calisiyor. Bir onceki aracim olan Leon’da ara ara kopmalar oluyordu. Bluetooth’da kopuyordu surekli. Dogus hala yazilim guncellemesi gelecegini soyluyor …
Biraz saçma olmuş bencede o boşluk. Hayır hem göze batar sürekli bende birde fonksiyonu yok ki zaten. Dediğiniz gibi yazılımı eline yüzüne bulaştırma bu olsa gerek.

Biraz saçma olmuş bencede o boşluk. Hayır hem göze batar sürekli bende birde fonksiyonu yok ki zaten. Dediğiniz gibi yazılımı eline yüzüne bulaştırma bu olsa gerek.

Şu sıralar şeytan aracı sat git boş bir tiguan al diyor ama çok kararsızım.Hayatımda ilk seat kullandım açıkçası aracı araştırmadan aldım keşke araştırsaydım bir kere süspansiyon beni rahatsız ediyor sert geldi, bir kaç yerinde işçilik hatası gördüm ,dsg şanzumandan sesler geliyor,full link yok yani keşke araştırsaydım almadan önce.Satasım geliyor ama şu dönemde o riskede girmek istemiyorum hayırlısı bakalım bir süre böyle idare edicez gibi..Vw caddy var daha iyi hissettiriyor..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Şu sıralar şeytan aracı sat git boş bir tiguan al diyor ama çok kararsızım.Hayatımda ilk seat kullandım açıkçası aracı araştırmadan aldım keşke araştırsaydım bir kere süspansiyon beni rahatsız ediyor sert geldi, bir kaç yerinde işçilik hatası gördüm ,dsg şanzumandan sesler geliyor,full link yok yani keşke araştırsaydım almadan önce.Satasım geliyor ama şu dönemde o riskede girmek istemiyorum hayırlısı bakalım bir süre böyle idare edicez gibi..Vw caddy var daha iyi hissettiriyor..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Dsg klasiktir hocam şıkırtı normal. 7 ileri kırı tip bunlar. Araç ve altyapı yeni olduğu için diğer sorunlar zamanla hallolacaktır illaki. Kafaya takmayın çok.

Benim gozume de batiyor hocam. Orasi dolu olsa neyse yani. Sacma sapan kullanilamayan bir alan. Cok zeki seat yazilimcilari boyle uygun gormus demekki … Hayir bu yazilima uygunluk vereni de ayrica tebrik etmek lazim. Hic mi ekrana bakmadiniz arkadas ya. Guncelleme cikarsa bu sorunun duzeltilmeyeceginden adim gibi eminim …

Geri
Üst Alt