Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ateca Fullink APP

Merhaba arkadaşlar aracım seat ateca fr app fullink açık değil nasıl açtırabiliriz illa servisemi gitmemiz lazım birde gizli özelliklerini nerede açtırabiliriz AVRUPA YAKASI YARDIMCI OLACAK ARKADAŞLAR VARMI

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bildiğim kadarı ile Anadolu’da ender elektronik full link acıyor gizli özellik içinde @dadaş34 ve @Gogo yardımcı olurlar

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Abi ender elektronik oo konuda usta ama o tarafa geçemiyoruz

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım , bu full link olayı fena olmuş adanada servisten 1350 tl fiyat aldım çok abartılı değil mi ya ?
full link başka nerden açtırırlır garantiyi bozar mı ?

Dışarıda da hemen hemen aynı fiyatlara yakın açılıyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım , bu full link olayı fena olmuş adanada servisten 1350 tl fiyat aldım çok abartılı değil mi ya ?
full link başka nerden açtırırlır garantiyi bozar mı ?
haklısınız.bende haziran 2019 da aynı parayı vermiştim.

serviste 1250 TL ye açtırdım bende. Navigasyon dışında çok fark yok ama. Bluetooth ile müzik dinlemek daha kolay, fulllink için kablo ile bağlamak gerekiyor.

Geri
Üst Alt