Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Front assist

mertcelik3576

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar selamın aleyküm öncelikle.Aracım 2020 makyajlı ateca.Aracı yeni çalıştırınca böyle bir işaret çıkıyor hızlanınca kayboluyor .Ne anlama geliyor araştırdım bulamadım.Image1613555945.070796.jpg

Çok net çıkmamış foto ama ilk harekette sensörler aktif ya hocam 9km hıza kadar işte sensörler aktifken çıkıyor bu işaret başka bilen varsa yazsın yanlış yönlendirmeyim..

@Emrahgumuss 'ün dediği gibi fotoğraf çok net çıkmamış ama aracınızın kullanım kılavuzunda göstergedeki her bir ikonun ne anlama geldiğini gösteren, ve o ikon ile ilgili özelliğin sayfasına yönlendiren kısımlar mevcut, incelemenizde fayda olabilir.

Genelde atlanıyor ama kullanım kılavuzu %95'i zaten bildiğimiz şeylerin uzatılmış bilgilendirmesi olsa da kalan %5 çok faydalı bilgiler içerebiliyor.

daha iyi bilen vardır muhakkak ancak. o front assistant ın devreye girmesi mesajı.
bir süre sonra devreye girebilen bir mekanizma.
çarpışma önlemek için.
o yanıyorken devreye giriyor olduğundan çarpışma önleme çalışmaz. kaybolunca da yerine devrede olduğunu gösteren kum saatsiz hali gelmesi lazım.

Ama burda çalışmadı acaba öndeki aracın durmasımı gerek anlayamadım https://streamable.com/5vu5oj
Birde 40 km altı çalışıyormu yoksa illa kameramı lazım

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

çok kez uyarı ve frene şahit oldum.
2 kere otobanda şerit değiştirirken benim yerime frene bastı. kontrol bendeydi makas atıyordum. kapatmak iyi olabilir öyle bir şey yapılacaksa.

Ama burda çalışmadı acaba öndeki aracın durmasımı gerek anlayamadım https://streamable.com/5vu5oj
Birde 40 km altı çalışıyormu yoksa illa kameramı lazım

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bu video da sistemi devreye almamışsınız. Acc işareti yanında --- kmh yazıyor. --- yerinde bir hız yazmalı sistem çalışıyor olduğunda. Ve ek olarak frenli/ kontrollü gittiğinizde araç sizin fren yapacağınızı düşünerek uyarı vermiyor.

Bu video da sistemi devreye almamışsınız. Acc işareti yanında --- kmh yazıyor. --- yerinde bir hız yazmalı sistem çalışıyor olduğunda. Ve ek olarak frenli/ kontrollü gittiğinizde araç sizin fren yapacağınızı düşünerek uyarı vermiyor.

Evet hocam bence öyle düşündüm benim aracımda acc mevcut değil.Birde kullanım kılavuzunda 4km-210km hızları arasında front asistin çalıştığını söylüyor ama benim aracımda kamera yok 10 km hızla gidersem sistem aktif olurmu?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt