Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fren diskini ve fren balatasını değiştiricem, fikriniz var mı?

Ben daha önce feredo kullandım başarılı orjinale göre iyiydi
Ate orjinal araç üzerinde gelen olması lazım

kurye ile elden teslime verildi

ate de iyi ferodo da dikkat edersiniz ferodo parası da ii :) ama terchimi ate den yana yapardım..45 bin km oldu balata ancak yeni bitiyor

Benim değiştirmem lazım balataları. Lastik değişiminde usta değiştirelim dedi, ben dedim yaza kadar idare ederim. Geçenlerde şunları bulmuştum ararken. Ama daha karar vermedim. Fiyatlar uygun ama ucuza kaçmak da istemiyorum. Frenler önemli sonuçta. Siz takıp deneyince tekrar yazar mısınız?
Seat Ibiza Fren Balatası Ön 1.4 16V [2009-2015] (BOSCH) | BOSCH Ibiza 1.4 16V Benzinli | OtoSuperMarket.com
Seat Ibiza Fren Balatası Arka 1.4 16V [2009-2015] (BOSCH) | BOSCH Ibiza 1.4 16V Benzinli | OtoSuperMarket.com

Benim değiştirmem lazım balataları. Lastik değişiminde usta değiştirelim dedi, ben dedim yaza kadar idare ederim. Geçenlerde şunları bulmuştum ararken. Ama daha karar vermedim. Fiyatlar uygun ama ucuza kaçmak da istemiyorum. Frenler önemli sonuçta. Siz takıp deneyince tekrar yazar mısınız?
Seat Ibiza Fren Balatası Ön 1.4 16V [2009-2015] (BOSCH) | BOSCH Ibiza 1.4 16V Benzinli | OtoSuperMarket.com
Seat Ibiza Fren Balatası Arka 1.4 16V [2009-2015] (BOSCH) | BOSCH Ibiza 1.4 16V Benzinli | OtoSuperMarket.com

ben muhtemelen ferodo taktırıcam, taktırınca gözlemlerimi paylaşırım.Bosch fiyat olarak avantajlı ama biraz araştırdım ate ve ferodonun iyi olduğu söyleniyor.

abi selam imkan var ise EBC bulup takmakta fayda var derim biraz fiyatları yüksek ama hem disk 'te hemde balata 'da çok başarılı bir firma

EBC makasını gördüm ama 1.4 benzinli için var mı sitede bakmak lazım.
[doublepost=1458028651,1458028524][/doublepost]
abi selam imkan var ise EBC bulup takmakta fayda var derim biraz fiyatları yüksek ama hem disk 'te hemde balata 'da çok başarılı bir firma

baktım baya pahalı diğer markalara göre:D
[doublepost=1458801571][/doublepost]
geçen hafta taktırdım balata ve diskleri, usta önce diskleri değişmeye gerek yok dedi ama ben ikisi de değişsin istedim,baya erimişti.ikisinin de yeni olması daha sağlıklıymış..işçilik dahil toplamda 240 tl falan tuttu (serviste yaptırmadım!) ..şu an sıkıntı yok,ferodo tavsiye ederim:)

Geri
Üst Alt