Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

fren balata tavsiyesi

billybacker

Kayıtlı Üye
selamlar herkese
aracın yavas yavas balataları bitme durumuna gelmiş bulunmakta 47.500 km deyım ortalama 4 5 bin km daha var dediler ama yavaş yavas alıyım dedim fiyatlar zamlanmadan servis 4K fiyat verdi on arka için hangi marka model almakta fayda var ? Bosch mu? yoksa orjınal mı bakmak lazım
2018 Fr kasa 1.0 115bg olan model
sevgiler herkese

Bosch kullanıp memnun kalmayan çok insan var etrafımda. Keza ben de bosch taktığımda ses sorunu yaşadım. Orijinal bulabilirseniz ve fiyat farkı afaki değilse orijinal iyidir.

selamlar herkese
aracın yavas yavas balataları bitme durumuna gelmiş bulunmakta 47.500 km deyım ortalama 4 5 bin km daha var dediler ama yavaş yavas alıyım dedim fiyatlar zamlanmadan servis 4K fiyat verdi on arka için hangi marka model almakta fayda var ? Bosch mu? yoksa orjınal mı bakmak lazım
2018 Fr kasa 1.0 115bg olan model
sevgiler herkese
Normalde bosch marka parçaları severek kullanırım ama balatalarda aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Balatalar yaklaşık 5 bin km önce değişmesine rağmen balatalardan arada ses gelebiliyor. Çok fazla yapmasada açıkçası beni sinir eden bir etken. Alabiliyorsanız orjinal alın.

Geri
Üst Alt