Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Feridun Bayıl Leona Body KİT yapsın mı?

Feridun Bayıl Leona Body KİT yapsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    69
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
feridun kardesim tekrar geliyom antepe hikayeleri sakla hepsini bitirme hatta bi yere yazda sonra hatırlaması zor olmasın :D(esnaf) bu seefer gelirken yanımda mide getircem istanbulda ac kaldım ya:D
AĞA senin emrin olur bu sefer ustamla tanıştırırım seni gülmekten yerlere yatarsın...
meşhur suat abimle...

olurr tabii:D daii bekle ustanla tanısınca ne sekıl alacgım cok merak edıyorum:d
yaaa şimdiden özledik seni yaa ama güzel mutlu ortamlar sağladık...
suat abi esnaf sanatkarlar odasına kayıtlıdır meşhur çip suat diye tanırlar flamacılardandır...
daha az önce kahvedeydim anlattığı hikayeden 3 masanın çayı abartmıyorum gülmekten burnundan geldiii...

hehehhehehee supersın sen ya hacım bana su tlf atsana 05339655857 numaram :D arada konusalım daii ya sohbet ederik:D

hehehhehehee supersın sen ya hacım bana su tlf atsana 05339655857 numaram :D arada konusalım daii ya sohbet ederik:D
dursun abi sinirimden alkolu çok aldım sarışının biride kaşarlık yaptı satışa getirdi bi kova dolusu kırmızı gül yetmedi bir yerine sinirimden içtim şimdide hala gülüyorummmm
bu sarışınlara inat olsun pembe 300C yaptıracağım.....

taamam olur dai bi mangal yaparız oda aradan cıkar kaan a söleyelım sana bulsun 300c vardır onda niyetınde cittiysen alalaım bitane daha olsun antepde:D

taamam olur dai bi mangal yaparız oda aradan cıkar kaan a söleyelım sana bulsun 300c vardır onda niyetınde cittiysen alalaım bitane daha olsun antepde:D
şaka bi tarafa;
dursun abi hakikaten konunun önceki sayfalarını da okursan ve hatırlarsan taha nın jantına niyetlenmiştim
sonra baktım varol abi body kit meselesini açtı hiç sevmem yaptırmam
bunların yerine dedim temiz bi 300C bulup takas edeyim dedim hastasıyım bu chryslerin
sence nasıl olur sarışın siyah 300 C YE biner mi yoksa bana benzin döküp yaktırırmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt