Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Farlar düğmeden acilip kapanmiyor

Ozzy413

Kayıtlı Üye
Arkadaslar oncelikle selamun aleykum 1 hafta once 2011 model leon aldim aracimda bi-xenon far bulunuyor ama ben bunlari dugmeden hicbir sekilde kontrol edemiyorum kontagi taktigim an farlar yaniyor cikarttigim zaman sönüyor ve haliyle sisleri felanda yakamiyorum far düğmesi sadece görsel bisey gibi icini acip baktim oksitlenme felan yoktu soketi soktugumde sadece uzerindeki kirmizi led sonuyor ariza felanda vermiyor ne yapmaliyim.yardimci olursaniz sevinirim

Anlasilan akillinin biri direk kontaktan role cekmis farlara. Sigorta kutularini ve sistem tertibatini kontrol edip bakmak lazim. Dugmeyi nasil devre disi birakip ariza vermesini engellemisler acaba onuda gormeden ne desek bos maalesef :/

Carsamba bilgisayara baglaticam satici yalan soyluyor bende sorun yoktu diyor bakalim biligisayrdan cikmazsa denicez bi sekilde bulucaz sorunu

Maalesef insanlara guven kalmadi. Hele ki ikinci el arac alirken :/ umarim masrafli birseyler cikmaz ve sorun cozulur. Ama oncesinde sigorta kutusunu ve farin arkasindaki kablolari gozle kontrol etmeni oneririm. Ekleme cikarma kesme bicme varmi diye...

Geri
Üst Alt