Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Far temizliği ve boya kaplama hakkında

mhsnmtn

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım 2004 model leon stella paket araba aldım.Hayırlısı ile kazasız belasız 3 4 sene kullanmayı planlıyorum. Bir kaç sorum olacak izninizle.
1-) arabam bej (kahverengi) renginde ve ilerde boya kaplama yapmayı düşünüyorum önerebileceğiniz herhangi bir şey varmı. Fikirleriniz benim için önemli
2-) zenon farlar takılı arabamda , far camları baya sararmış ve net bi ışık yansıtmıyor onları nasıl temizleye bilirim.
3- ön kol dayama aparatı baya eski bildiğiniz güzel ve kullanışlı bi ön kol dayama aparatı varmı ?
Şimdiden teşekkürler herkese .

Far temizliği yapan firmalar var 1 hafta önce yaptırdığım far;
000P1L.jpg

Anladım teşekkürler bilgi için. Birşey daha sormak istiyorum fenni muayene için ilk yardım çantası ve yangın tüpü şartmı ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Artık değil diye hatırlıyorum hafif kusur olarak geçiyordu

Araca kil temizliği ve boya koruma yapılırsa renk çok daha belli ediyor kendisini
Far temizliği elinden geliyor ise 2000-4500 kum arası zımpara yaparak üzerine de pasta yaparak güzel sonuç alabilirsin
Kol dayamada sıkıntı yok ise montaj yapılan kısma destekli saç parçası koyarak halledebilirsin

Artık değil diye hatırlıyorum hafif kusur olarak geçiyordu

Araca kil temizliği ve boya koruma yapılırsa renk çok daha belli ediyor kendisini
Far temizliği elinden geliyor ise 2000-4500 kum arası zımpara yaparak üzerine de pasta yaparak güzel sonuç alabilirsin
Kol dayamada sıkıntı yok ise montaj yapılan kısma destekli saç parçası koyarak halledebilirsin
Kol dayamayı aynen dediğin gibi yaptım. Aracımda amfide vardı onuda tamir ettim sadece bi hoparlörünü bağlayamadım onunda kablosu yok şuan alıp amfiye bağlayacam. Far temizliğinide ıslak zımpara ile halledecem inşallah. 600 den 3000 bine kadar olan zımpara ile ve far cilası ile temizlemeyi düşünüyorum şuan bütçeme göre en uygun olan bu. Şimdilik tek kusuru sağ taraftaki sis amupulu patlak onunda kodunu bulamadım bi türlü. Ampulü de değiştirirsem tamamıdr

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt