Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Far Soket Kabloları

EMRESAYGIN

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar. Aracıma gündüz ledi takmayı düşünüyorum ancak far soketinde birden çok kablolar var.Hepsini deneyerek bulmak biraz uğraştırır diye bu kabloların neye bağlı olduğunun bilgisini bulabilir miyim acaba? Soketin üzerinde numaralar var. Fotografınıda paylaşıyorum. Birde başka sorum direk kontakdan gündüz ledlerinin yanmasını istiyorum. Park lambalarına bağlamak istemiyorum. Bunun bağlantısını nereden alabilirim acaba? Far soketinde var mıdır ? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar var mı ?

soket1.jpg

soket 2.jpg

benim elimde gündüz ledim mevcut 2 ay bekledim cinden gelmesini ve geldi sonunda :) Ancak dediğim gibi soket şemasını bulmaya çalışıyorum. bulamazsam tüm kabloları tek tek denemek zorunda kalacağım. Çok tesekkür ederim tavsiyeniz için :)

benim elimde gündüz ledim mevcut 2 ay bekledim cinden gelmesini ve geldi sonunda :) Ancak dediğim gibi soket şemasını bulmaya çalışıyorum. bulamazsam tüm kabloları tek tek denemek zorunda kalacağım. Çok tesekkür ederim tavsiyeniz için :)
Emre saygın bende var montajli halini çeker atarım sen suanlik hiç elleme kendim yaptım 7 8 ay önce tm hatırlamıyorum zaten üç kablo var artı eksi ve sinyal

Merhaba Arkadaşlar. Aracıma gündüz ledi takmayı düşünüyorum ancak far soketinde birden çok kablolar var.Hepsini deneyerek bulmak biraz uğraştırır diye bu kabloların neye bağlı olduğunun bilgisini bulabilir miyim acaba? Soketin üzerinde numaralar var. Fotografınıda paylaşıyorum. Birde başka sorum direk kontakdan gündüz ledlerinin yanmasını istiyorum. Park lambalarına bağlamak istemiyorum. Bunun bağlantısını nereden alabilirim acaba? Far soketinde var mıdır ? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar var mı ?

Ekli dosyayı görüntüle 20827

Ekli dosyayı görüntüle 20828
5366836495 WhatsApp msj atarsan gün içinde yardımcı olmaya çalışırım

5366836495 WhatsApp msj atarsan gün içinde yardımcı olmaya çalışırım
Şuan gündüz Led ı yanıyor sadece kontak açınca sinyal verincede sönüp turuncu yanıyor dortlulerde aynı şekilde gündüz kaputu açar fotoğraflamaya çalışırım bantları sokup sende aynı şekilde bağlantıyı yaparsın ben deneme yanılma ile 12 voltluk kontrol kalemi yardımıyla IMG_20200118_212912.jpg

Şuan gündüz Led ı yanıyor sadece kontak açınca sinyal verincede sönüp turuncu yanıyor dortlulerde aynı şekilde gündüz kaputu açar fotoğraflamaya çalışırım bantları sokup sende aynı şekilde bağlantıyı yaparsın ben deneme yanılma ile 12 voltluk kontrol kalemi yardımıyla Ekli dosyayı görüntüle 20830
tam istediğim bu hocam bunun bağlantı şeklini öğrensem çok iyi olur :)

Geri
Üst Alt