Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Far ikaz lambası yanıyor.

Wilson

Kayıtlı Üye
Araca ilk bindiğimde far ikaz lambası yanıyor. Sağ sinyal çalışmıyor ama arka da sıkıntı yok. Araba bazen biraz yol gidince el alışkanlığı sinyal verince kendine geliyor. 2-3 gündür sıkıntı yoktu. Bu gün de ikaz yandı fakat bu kez sol sinyal de sıkıntı vardı. Sinyal verince gösterge 2-3 düzgün yanıyor sonra sigorta atmış gibi hızlı hızlı yanıyor. Ek olarak sağ farda su birikintisi var ve arabanın sağ çamurluktan ufak bir kazası olabilir. Usta kablolar ile ilgili sıkıntı var dediler toplayan adam ek yapmış sıfır kablo takmamışlar dedi. O zaman sol neden yanmadı ? Umarım beyinsel bişey değildir.

geçmiş olsun anlattığınız sorunlar ampul patlaması ya da yanmayan sinyale giden kablolarda kopukluk olabilme ihtimali gibi görünüyor.

Ayni durum benim stoplarin birinde vardi. Söktüm stop lambasinin dibi (lehim kismi) erimis neredeyse bitmisti. Ampul duyuna da hafif oksit yapmisti temizledim yeni ampul taktim sorunsuz kullaniyorum. Sizin problem de buna benzer bir durum gibi geldi bana..

Geri
Üst Alt