Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Far açık uyarısı

Çok teşekkürler video için evet maalesef şoför kapısını açınca ne tavan lambası ne de kapı altındaki iç aydınlatma yanmıyor ama sağ ön kapıda yanıyor sanırım kilidi sökülmeli

Rica ederim. O zaman teşhis dogru ustadim kilidin sokulup switc tamirinin yapılması gerekir

Sorun çözüldü wanted007nin de dediği gibi sorun kapı switchindeydi gittiğim usta tamirinin pek mümkün ve kolay olmayacağını söylediği için çıkma bi kapı kilit mekanizması ile (fotoğrafları ekleyeceğim) değiştirdi parça 250tl tuttu sorun düzeldi hem far ikazı hem de kapı ve tavan aydınlatmaları çalışıyor
IMG_7751.JPGIMG_7752.JPGIMG_7757.JPGIMG_7756.JPG

Gecmis olsun ustad. Sorunun cozulmesine sevindim :) aslinda tamiri mumkun ama uygun switch lazim. Genel problem ise yikamacilar direkt oraya su sıkıyor (ayar oluyorum) ondan kaynaklanabiliyor. Ya da switchin basinda kucuk bir cikinti var o asiniyor sonrasinda tabi kapi acik mekanizmasini tetikleyemiyor.

Geri
Üst Alt