Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

F1 İstanbul park-Cuma 1. antremanlar turları

çıkışta baya bi kişi seneye olucakmış diyodu, bu doğru mudur, yoksa şehir efsanesi mi? =)

3 gunde 150bine yakin seyirci gelmis..bugun 50bine yakin varmis.. Serhan Acar tweeterdan duyurdu anlasma cok yakinmis.. 7 yil icin imza atilmasi an meselesiymis..

Zaten Istiklal marsi okunurken Bernie buyuk boy Turk bayragini tutuyordu.. o zaman anladim bu is tamam dedim..

Vettel buna sebep..ikinci bir schumacher vakasi ile karsi karsiyayiz..adamin her turu sanki Q3'de turlar gibi..

abi zaten 2. turdan belliydi yarışın Vettel'e direkt döneceği..2. turda önümüze geldiklerinde tahmini olarak 1sn.'nin üzerinde fark var gibiydi nerdeyse..
Hamilton'ın da önümüzde dışardan geçiş denemesinin başarısız olması hoş değildi.. :(

Vettel baştan farkı açtı. Hamilton ile Button (takım arkadaşları) birbirlerini yerken..

zaten Vettel start finishte ilk turu bitirirken digerleri yeni son virajdan çıkıyordu.2. turdada ara biraz daha açılmıştı.
Bu arada İstiklal Marşını çok ruhsuz okudu Demet Akalın.

zaten Vettel start finishte ilk turu bitirirken digerleri yeni son virajdan çıkıyordu.2. turdada ara biraz daha açılmıştı.
Bu arada İstiklal Marşını çok ruhsuz okudu Demet Akalın.

Demet Akalın ve İstiklal Marşı..aynı cümle içinde bile kulağa bi tuhaf geliyo..
en azından ilk senedeki Sertab Erener gibi yanlış okumadı.. :S :S

Demet Akalın ve İstiklal Marşı..aynı cümle içinde bile kulağa bi tuhaf geliyo..
en azından ilk senedeki Sertab Erener gibi yanlış okumadı.. :S :S

niye ünlü sanatçıya okumaya çalışıyorlar anlamıyorum TRT den devlet sanatçısı çagırsınlar 10 kat bunlardan daha iyi okur :S
Güne dair bir kaç hd video ekleyeyim :D

Başlangıç ;

İlk Tur ;

İkinci Tur ;

Geri
Üst Alt