Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

epc

cezmi abi öncelikle saygılar.epc ışığı ile birlikte bazı sarı arıza ışıkları yanıyor ama kontağı çevirince hepsi sönüyor.yani motor çalışırken bir arıza ışığı yanmıyor.bir problem olduğunu nasıl anlıyoruz.ilk açılıştaki ikazlarmı dikkate alınmalı yoksa bir problem yokmu? kafam karıştı.

motor çalışırken ışık yanmıyorsa problem yok demektir.

Bu Gün Seyir Halindeyken Epc Lambası Yandı 1 dakika Gibi Bir Süreyle Park Ettim Aracı Daha Sonra Denemek İcin Stop Edip Birdaha Calıstırdıgımda Lamba Sönmüstü Arabayı Cuma Günü Aldım Daha Önemli Birsey Varmıdır?

Bu Gün Seyir Halindeyken Epc Lambası Yandı 1 dakika Gibi Bir Süreyle Park Ettim Aracı Daha Sonra Denemek İcin Stop Edip Birdaha Calıstırdıgımda Lamba Sönmüstü Arabayı Cuma Günü Aldım Daha Önemli Birsey Varmıdır?

EPC lambası sanırım kötü yakıt seçiminde yanıyor diye biliyorum,en son nereden yakıt aldınız.?

Benzini ankara opetten aldim bilmedigim bi benzinciden bende yakittan diye dusundum cunku kisa bi sure yandi sadece

servise götürüp arıza kayıtlarına bakılmasında fayda var..

epc anlık arıza kodları da atayabılır cok onemlı olmayan.mısal fren musurunde b sorun olur arka stoplar komple yanmaz epc yanar sonrasında kendı kendıne duzelır epc soner.Elektronık aksamdakı arızalarda Epc yanar

Geri
Üst Alt