Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Elektrikli fren arızası

es es tatar

Kayıtlı Üye
Aracım 2017 1.6 TDİ seat leon MK3. Sabah aracımı park ettim, akşam 18.00 gibi aracı çalıştırmak için anahtarı bir kademe çevirdim tiz bir ses ve elektrikli fren arızası akabinde fren tertibatı arızası aracı P konumuna alın ve aracı terk edin uyarısı. Seat yol yardım geldi araç çalışmadı. ABS beyin arızası olabilir dedi. Servisler 17 Mayıs'a kadar kapalı olduğu için aracımı Florya Mez servisin otoparkına çekici ile çektik. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Merhaba, aracınız makyajlı kasa mıydı? Öyle ise sadece elektronik park freni kaynaklı bir durum olabilir.

Aracım 2017 1.6 TDİ seat leon MK3. Sabah aracımı park ettim, akşam 18.00 gibi aracı çalıştırmak için anahtarı bir kademe çevirdim tiz bir ses ve elektrikli fren arızası akabinde fren tertibatı arızası aracı P konumuna alın ve aracı terk edin uyarısı. Seat yol yardım geldi araç çalışmadı. ABS beyin arızası olabilir dedi. Servisler 17 Mayıs'a kadar kapalı olduğu için aracımı Florya Mez servisin otoparkına çekici ile çektik. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Genelde bu arızayı vitesin orada bulunan bir parçadan yapıyor onu değiştirip düzeltiyorlar çok korkulacak bir durumu yoktur

Dün Florya Mez otodan aradılar. Motor ana ünite güncellemesi yaptıklarını ve ABS, Akü resetlemesi yaptıklarını söylediler. Aracın çalıştığını söylediler. Bugün son testi yaptıktan sonra aracı teslim edeceklerini söylediler.
Bugünkü son testte tekrar ABS fren arızaları gibi birçok arıza verdiğini söylediler. Tekrar kontrolleri yapacaklarını daha sonrada bilgi vereceklerini söylediler.

Bahsettiğim arıza ile ilgili yapılan testler sonucu herhangi bir arıza bulamadılar.Aracımı teslim aldım. Şu an sorunsuz kullanıyorum. Sadece 141.00 TL. ödeme yaptım.Konu bundan ibaret bekleyip göreceğiz.

Geri
Üst Alt