Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ekran donması

Hocam açma kapama tuşuna 15sn aralıksız basılı tutun. Ekran gitsin Seat logosu geri gelsin. Oluyor arada. Benim golfte de olurdu

Benim de başıma gelmişti kapatma tuşuna bastığımda da kapanmamıştı sonra tekrar yapmadı ama ben de servise danışmanızı tavsiye ederim. Güncelleme gelebiliyor olmadı en azından servise bu şikayetinizi kayıt açtırın, garantiniz bittikten sonra bir şey olursa eliniz güçlü olur.

Servise gittim güncellemeyi yaptılar ama zaten güncelmiş geri gönderdiler multimedyada sorun olabilirmi?İlk defa böyle birşey başıma geliyor.Eski golfümde bluetooht a bağlanmıyordu şimdide bu teyp çıktı başımıza.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yani bunların çoğu ya android ya da blackberry qnx tabanlı cihazlar. Bir tablet ya da bilgisayardan çok farklı değiller. Arada ufak tefek yazılım kaynaklı sorunlar çıkabilir. Sizin de yaptığınız gibi çoğu zaman yeniden başlatmak da sorunu çözer. Nadiren olabilir öyle şeyler.

Çok sık yaparsa garanti kapsamında işlem görmesi için servise götürmekte fayda var. Bir de sık yaparsa her seferinde yeni bir video çekerek tarihi söyleyin. 'Bugün 16 Haziran 2021, multimedya sistemim gene açılmadı.' şeklinde. Servise eliniz boş gideceğinize kanıt olur.

Yani bunların çoğu ya android ya da blackberry qnx tabanlı cihazlar. Bir tablet ya da bilgisayardan çok farklı değiller. Arada ufak tefek yazılım kaynaklı sorunlar çıkabilir. Sizin de yaptığınız gibi çoğu zaman yeniden başlatmak da sorunu çözer. Nadiren olabilir öyle şeyler.

Çok sık yaparsa garanti kapsamında işlem görmesi için servise götürmekte fayda var. Bir de sık yaparsa her seferinde yeni bir video çekerek tarihi söyleyin. 'Bugün 16 Haziran 2021, multimedya sistemim gene açılmadı.' şeklinde. Servise eliniz boş gideceğinize kanıt olur.

Yanıtınız içi teşekkürler dün yine yaptı bugünde yaparsa videoya çekip gideceğim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ben arabayı aldığımdan beri multimedyayla çeşitli sorunlar yaşıyorum. En son sürüme yükselttik dediler sistem bilgisinden baktım yazılım:1321 yazıyor.başka bir atecanın multimedyasına baktım 1541 di. Acaba sizin araçlarınızın yazılımları kaç?

1230 yazıyor hocam

Geri
Üst Alt