Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Duran arabama vurdular

ridvann61

Kayıtlı Üye
IMG_8505.JPGIMG_8493.JPG
Böyle bir kaza oldu
Hafif çizik var
Tampon kontrol edilmeli mi acaba
Karşı taraf sıkıntı yaratmadı yapalım dedi ama
Uğraşmaya değer mi

Geçmiş olsun. Allah beterinden korusun.
Çarpmanın şiddetini bilemediğimizden tampon tırnaklarına zarar gelmiş olabilir. Ehil bir kaportacıya baktırmanızda fayda var diye düşünüyorum.

geçmiş olsun baktırmakta yarar var büyük bir problem gibi durmuyor ama tampon uç noktalarında kopmalar varsa yapılması daha güzel olur

Geçmiş olsun. Sanki birsey yokmuş gibi duruyor.

Ustadim gecmis olsun Allah beterinden korusun..

Fotoya bakinca bisey yok gibi duruyor. Bence o kucuk boya siyirmasini kucuk bir rutusla kapatip devam etmen daha yerinde olur gibi. Aracin cizgilerinde hic kayma yok gibi tampon sadece esnemiş galiba..

Tek onerim tamponun kastirdigi taraftaki stoplara bolca su tut. Cok kucuk ihtimal ama ic kisminda kastirmaya bagli catlak olusmus olabilir. O da stopun su almasina yada bugu yapmasina neden olabilir. O kisimda da sorun yoksa bence cok dert etme ustadim.

Tekrar gecmis olsun.

Geri
Üst Alt